REHBERLE İLETİŞİM

Yeni gücünüzü elinize alın

OLAYLARI VE İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ DURUMU AÇIKLAYIP VE EYLEMİ YARATMAK İÇİN YARDIM ETMELERİNİ İSTEMEMİZ BİRİNCİ ADIM…

31

Evren sizin ihtiyaçlarınızdan haberdar edilmelidir ve bu da rehberlerinizle iletişim kurarak yapılır. Onlar perdenin diğer tarafıyla ana bağlantımızdır. Onların sizin tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu bilmelerini sağlayın. Bu işin nasıl yapılacağı konusunda belirleyici olmayın. Yoksa isteğiniz harfi harfine yerine getirileceğinden sonucu sınırlamış olursunuz. O sebeple olumlamalarda bu ve daha fazlası denilir. Onlara neye ihtiyacınız olduğunu bildirin ama bunu nasıl yapacaklarını söylemeyin. Buna birlikte-yaratma denir.

İletişimi güçlendirmek ve daha net yardımlar alabilmek için HER GÜN ONLARLA ÇALIŞMAYI SÜRDÜRMEMİZ GEREKİYOR.

İletişim kurmanın en önemli anahtarı sevgi. Sevgisiz iletişim kuramazsınız. Kendinizi onları kucaklarken imgeleyin. Sonra iletişime başlayın.

Rehberlerle konuşulması gerekir. İsteklerinizi onlara yüksek sesle söyleyin. Söylediğiniz sözcüklerin doğru olmasına dikkat edin. Sonra geri çekilin. Talep ettiğiniz elde edeceksiniz.

İletişimi daima sürdürün, günlük dua eder gibi. Onlarla konuşun. Ama sessizce dinlemeye zaman ayırmayı da unutmayın.

 BU KONUDA KRYON’UN bize verdiği ADIMLAR ŞUNLAR:

  1. KENDİNİ HAZIRLAMA
  2. İLETİŞİMİ BAŞLATMA
  3. BİLGİ ALMA VE/VEYA AKTARMA

1.Kendini hazırlama:

Bedeninizi duruş biçimini ayarlayın. Ve yüksek benliğinizle birleşin.

Evrensel sevgi içinde olmayan tüm düşünceleri uzaklaştırmak için güçlü bir imgeleme yapın. Kendinizi dengeye getirin.

Sizin, Tanrının bir formuna bürünmüş, dünyada yaşayan bir parçası olduğunuzu anlayın. Bunu idrake zaman ayırın. Kendinizi sevin ve BEN in anlamını anlayın.

Sizi huzurla doldurması için sevgi kaynağını çağırın. Ve bilin ki o çağrıldığında gelecektir.

Kendinizi çevrenizdekilerin bir uzantısı olarak imgeleyin. Çevrenizdeki kişileri sayın ve onları sizinle tek, bütün bir varlık olarak GÖRÜN. Onların her birinin bedeninde kendi yüzünüzü görün. Onların size olan sevgilerini hissedin.

Egonuzun kendini hükümsüz kılmasına izin verin. Dünyadaki sonsuzluğunuzla ve edebi oluşunuzla kıyaslandığında şu andaki ifadenizin ne kadar geçici olduğunu anlayın.

2. Rehberlerinizle iletişimi başlatma:

Bunun için gereken tek şey niyettir.

Rehberlerinizin mevcudiyetini YÜKSEK SESLE kabul ve tasdik edin. Bunu bireysel olarak ama duyulacak şekilde yapın.

İhtiyaç duyduğunuz şeyi birlikte yaratmayı talep edin

Rehberlerinize onları sevdiğinizi ve sizinle yaptıkları işlerden ötürü onlara saygı duyduğunuzu söyleyin (bunu içinizden yapabilirsiniz)

Onlardan size dokunmalarını isteyin. (hafif ürperti ve karıncalanma şeklinde hissedebilirsiniz)

Rehberleriniz olmadan çalışma yararsız olur. Rehberlerin rolünü anlayın. Onlar sizin perdenin öte yanıyla olan iletişim kanallarınızdır.  Onlar olmadan evrenle iletişim kuramayız. Onlar hem bilgi almamız hem de aktarmamız için anahtardır. Bunu anlamadıkça iletişim kuramazsınız.

Onlarla iletişim kurduktan sonra kısaca HEDEFİNİZİN ne olduğunu açıklayın. Sizin yapmakta olduğunuz herşeyi bildiklerini varsaymayın. Daima harfi harfine bir açıklama yapun ve onlara sadece hedeflediğiniz SONUCU BİLDİRİN. Onu nasıl başaracakları yönünde TALİMATLAR VERMEYİN.

3. Çalışma (Bilgi alma ve/veya aktarma)

Siz bu iletişimle bilgi aktarmayı ya da bilgi almayı veya her ikisini birden başarabilirsiniz (bir niyet bildirme, imgeleme, onaylama, yaratım. Bilgi alma ise soru sorup cevabını dinleme şeklinde olabilir).

Her şeyi sözlü olarak ifade edin. Onlara arzu ettiğiniz sonucu açık bir biçimde ifade edin ve ona sahip olacaksınız.

İstediğiniz her zaman bu basamakları uygulayarak bireysel bir iletişimi başlatabilirsiniz. Aslında huzurlu ve bolluk içinde yaşamak için bunu yapmanız gereklidir.