NİYET

YENİ ENERJİDE çok güçlü spiritüel aletlerimiz bize her gün yardımcı olmak için bekliyor, Onları kullanmayı hatırlamamız gerekiyor sadece…

Bir şeye niyet ettiğimizde görünmez bir enerji yaratıyoruz. Bu enerji bir yere akmak istiyor. Akış ve çekiliş arasında (gelgit) eşzamanlılık ve eylem elde ediyoruz. Bu yüzden niyet etmek işe yarıyor, çünkü o evrendeki dengenin katalizörü (aracı).

niyet

Saf bir şekilde gösterilen niyete evren tarafından saygı gösteriliyor ve bu sebeple sizin ricanız da doğal olarak yerine getiriliyor. Sadece niyetinizin bunu yaratacağına inanın. Hiçbir şey olmayacağını beklemek onu yaratmaktır. Bir kurban olmayı beklemek, kurban edilmektir. Her şey kabulünüz ile doğru orantılı olarak tezahür eder. Evren, Yaratıcı her isteğinize OL’sun der. Bir şeye niyet edip daha sonra onun gerçekleşeceği ile ilgili şüphe duymak niyetinizi, isteğinizi iptal eder. Çünkü bu durumda yaratılan enerji belirsizleşir.

Bir şeye niyet ettiğinizde bunun sorumluluğunu da üstlenmeli ve sürece sahip çıkmalısınız. Niyet ettikten sonra eyleme geçin. Hayatınızın değişmesini bekleme şeklinde bir eylemde bulunun. Daha sonra çevrenize bakın ve bu değişikliklere uyan planlar yapın. Sonuçlarla onurlandırılacağınız tam olarak bilerek imanla ilerleyin.

KRYON’DAN:

“Yeni enerjinin en güçlü armağanı Niyettir. İnsana bir şeye niyet etmesi ve onun kendisi ve çevresindekiler için muazzam bir potansiyel enerji taşımasından daha büyük bir armağan verilmemiştir. Niyet etmeyi bir sihir olarak görebilirsiniz. “