YÜKSEK BENLİKLE BİRLEŞME

Yüksek Benlik, bizim ilahi olanla bağlantıda olan ve tüm planı bilen, niyetimiz doğrultusunda ve seçimlerimiz aracılığıyla hayatımızda eşzamanlılıklar yaratan parçamız. Aslında her an bizimle ve yol gösteriyor. Eğer niyet edersek sezgisel olarak mesajları alabiliriz.

meditation-1384758_1280

Özgür seçimimizle bize yol göstermesini isteyebiliriz. Ruhani yolda ilerleyenler zaten aynı basamaklardan geçmek zorunda. Yollar farklı olsa da hedefler ortak. Yüksek Benliğin titreşiminle uyumlanmak ve ilahi olanla bağlantı kurmak tüm öğretilerin ortak noktası.

Neden ve nasılları hem kalbimize hem de kuşkucu akıllarımıza hitap ederek açıklıyor Kryon. Yeni enerjide hızlı yol sistemlerini en açık ifadelerle anlatıyor. Bu birleşmeye Tanrı ile partnerlik diyor ve bunu bir törenle yapmamızı tavsiye ediyor:

“Sizin Tanrı’yı çoban, kendinizi de koyun olarak gördüğünüz günler çok geride kaldı. “Her şeyi Tanrı’ya bıraktığınız” günler çok geride kaldı. Tanrıya teslimiyet sözcüğünü kullandığınız günler çok geride kaldı. Bunun yerine artık kullanılması gereken sözcük partnerliktir. Evrenle ilgili tam bir genel-görüşe sahip bir partneriniz olsun ister miydiniz? Bu sizin Yüksek Benliğinizdir, biz sizden onun elini tutmanızı istiyoruz. Kryon’un ya da bir başka varlığın elini değil, O sizin içinizdeki meshedilmiş varlıktır. O sizin içinizde bulunan ve Tanrı’nın gerçek parçası olan altın melektir.

O hem ruhsal hem de uygulanabilir bir şeydir. Artık yaşam teknenizi korkutucu bir belirsizlik denizinde sürükleniyor olarak görmeyin. Onun yerine, şunu gözünüzde canlandırın: Dümen yekesini bilgelik ve güçle elinize alın. Ruhun dev ellerinin -Yüksek Benliğiniz denen altın meleğin- ellerinizi sarışını ve birlikte yuvaya doğru meshedilmiş bir yolculuk yapışınızı izleyin. Bu partnerliktir, ve o Yeni Çağ’ın yeni paradigmasını temsil eder.

Bir birlikteliğe girmek isteyen iki insan çoğunlukla bunu bir törenle yapar. Onlar çevrelerindeki insanlara, dostlarına bu niyetlerini bildirirler.

Gelin siz ve ben bir tören yapalım! Artık partnerlik kurmanın zamanıdır ve eğer istiyorsanız -isterseniz tek başınıza- bir tören yapın. Bu sadece bir-iki dakikalık kısa bir tören olabilir, ama bunu yüksek sesle yapın. Deyin ki;

“Yaşamımın bu noktasında Yüksek Benliğim’le evlenmek istiyorum”

Size Ruhun ne karşılık vereceğini söyleyebilirim, çünkü ben Ruhun sevgisini temsil ediyorum. Ben yüksek partnerin, Yüksek Benliğin yanıtını temsil ediyorum. Ve size şöyle bir karşılık verilecektir. “Sevgili varlıklar, sizinle partner olmaya söz veriyoruz. Çünkü sizi her türlü ölçünün ötesinde seviyoruz ve sizin bunu bize ifade etmenizi bekliyorduk! Sizi tüm bu birliktelik boyunca sevip asla yalnız bırakmayacağımıza yemin ederiz.

Tören! Bu Yüksek Benliğiniz ile yaptığınız bir evliliktir, çünkü partner odur. İçinizde yaşayan ve farkı yaratabilecek olan odur. Her biriniz, dualiteniz içinde saklanan o yaşam kıvılcımını, bütünün bir parçasını taşıyorsunuz.