YENİ ENERJİ NEDİR?

YENİ ENERJİNİN TEMELİ :

  • DÜRÜSTLÜK
  • BÜTÜNLÜK 

Yeni zaman aydınlanma yolundaki herkes için güçlü bir zamandır. Bu zaman kendini keşifle ilgili büyük ilerlemeler kaydedebileceğimiz bir zaman.

KRYON’UN YENİ ENERJİ HAKKINDAKİ MESAJLARI:

(Farklı kitaplardan alıntılarla derlenmiştir)

YENİ ENERJİ ARTIK ÜZERİNİZDEDİR. O DÜNYADA SEL GİBİ AKMAKTA VE ESKİ ENERJİYLE BİRLİKTE VAR OLMAKTADIR. BİRÇOĞUNUZ ONU HİSSEDİYORSUNUZ.

 Yeni enerji neden önemlidir? Çünkü başta Yüksek benliklerimizle birleşme olmak üzere bize daha önce sunulmamış olan armağanları getirir.

“Şimdi gerçek kimliğinizin özünü ve duygusunu kavramanızın ve siz olan Tanrı parçasını görmenin (hissetmenin) zamanı gelmiştir. Bu şimdi daha kolaydır ve seçilmiş az sayıda varlık yerine hazır olan herkese sunulmuştur. Bu sizin idareyi üstlenme eyleminizdir. Bu sizin kendinizi keşif yoluyla kabul ve tasdik etmenizi bekleyen yeni bir armağandır ve ancak onunla ilgili korkunuzu aşmanızı gerektirir ve bu da cesareti gerektirir.

Yeni enerjiyle birlikte (nötr aşı vasıtasıyla) işlerin işleyiş biçimi hakkında çok daha berrak bir tablo gelir. Bu perdenin eskisinden daha berrak görmenizi sağlayacak şekilde biraz kalkmasından kaynaklanır.

Geçmişteki iletişimler çoğunlukla örtülü, şifreli ya da sizin yorumunuza açık bir öykü formundayken şimdi çok daha açık ve esasa aittir.

Yeni enerjide perde hafifçe kalkıyor. Perde kalktıkça siz karmik damgalarınızı aşmanızı sağlayacak bir güce sahip olabileceksiniz… ve çok güçlü hale geleceksiniz. Olumsuz enerjinin olumluya dönüştürülebilmesi için dünyanın şimdi size ihtiyacı var, ki bu dönüşüm gezegenin nihai titreşimine ve perdenin nihai kalkışına götürecektir.

Perde biraz aralandığında dünya üzerindeki birçok insan perdenin bu tarafındaki varlıklardan bilgiler alacaktır. Lütfen gerçeği ayırt etmek için ortak ayırt-etme gücünüzü kullanın. Size sunulan her kavrama tutunup bağlanmayın.

Her şey şimdiye kadar olduğundan çok daha hızlı bir şekilde hareket etmektedir. Ölüm, tekrar doğuş ve yeni karma yaratma zamanları artık bitmiştir. Çünkü bu artık etkisiz ve verimsizdir. Biz sizin kalıp Yüksek benlikleriniz ile birleşmenizi istiyoruz. Biz sizin uzun bir yaşam sürmenizi istiyoruz.

Yerküreniz değişiyor. Ben bu yüzden buradayım, çünkü ben buraya yeni enerjide bu değişiklikleri gerçekleştirmek için tarafınızdan çağrıldım. Dünya mezuniyet statüsüne hazırlanıyor, sevgili varlıklar, sevgi ve bolluğa, barışa diğer boyuta açılan kapıya hazırlanıyor.

İnsanların titreşimleri yükseldiğinde, bildiğiniz şekliyle insanlık yok olacaktır. Sizin insanlığınız tamamen başka bir şeye dönüşecek. Sizi bir eski enerji insanından tamamen farklı bir şeye dönüştürecek olan şey ise ruhun meydana gelmekte olan simyasıdır.