Manyetik Alan Neden Önemli?

Manyetik enerji-ağı bizimle diğer taraf arasındaki perdeyi oluşturur. Manyetik ağın ayarı bizim bilinç seviyemizi belirliyor. 

KRYON’un manyetik alan hakkında aktardığı bilgiler:

Manyetik alanlar sizin biyolojiniz için çok önemlidir. Ayrıca spiritüel bilincinizi de etkiler. Gezegenin manyetik alanı sizin biyolojik sağlığınız için gereklidir ve spiritüel planınıza uygun olacak bir şekilde ince-ayarlanmıştır. O maksatlı ve dikkatli bir biçimde yerleştirilmiştir. Eğer manyetik alana sahip bir başka gezegen bulursanız, bu o gezegende biyolojik yaşamın olduğunun, ya da gelecekte olacağının veya geçmişte olduğunun başlıca işaretidir. Yaşam formunun asli biyolojisi ne olursa olsun, onun spiritüel bir öneme sahip olabilmek için kutuplaşması gerekir. Manyetik alan gezegensel dönüş ekseninden ne kadar uzakta hizalanmışsa, yaşam formu o kadar çok aydınlaşmış demektir. Bu sadece sürecin bir parçasıdır ve aranması gereken ilk işarettir.

Bilinç ve aydınlanma enerji-ağının enerjisi tarafından değiştirilir. Yeni hisler ortaya çıkar ve bu kişisel bir sorun değildir.

Manyetizma insan bilinci ve biyolojisinin tüm varoluşu boyunca oturduğu koltuktur. O matematikseldir ve tasarlanmıştır (o ayrıca aşı sisteminizle karşılıklı ilişki içindedir). Eğer gezegeninizde bunu daha önce fark etmiş olsaydınız ve onu inanılmaya değer bulsaydınız, birçok hastalığınız şimdi anlaşılmış ve son bulmuş olurdu.

Manyetik kayma sizin son zamanınız için dünyanın enerji ağı sisteminin yeniden ayarlanması olacaktır. Temelde size dengeli aydınlanma halindeki insanların var olup yaşayabilmeleri için manyetik olarak doğru bir örtü sağlanacaktır. Manyetik kuzeyiniz (pusulanın gösterdiği kuzey yönü) artık kuzey kutbuyla aynı hizada olmayacaktır.

Peki bu neden önemlidir?

Tüm bu ayarlamaların amacı bizi kendi tanrısallığımıza uyandırmak ve kaynağın sevgisini daha yakın hissedebilmemiz için. 

Önemi şurada ki, hazır olmayanlar artık onunla başa çıkamayacaklardır. Bazıları kalacaktır, kalamayanlar ise yeniden enkarne olacak ve bu kez doğru bir uyumla ortaya çıkacaklardır.

Benim enerji-ağını yeniden ayarlamamla birlikte sizin spiritüel yanınız süzülerek yükselebilir. Siz mükemmel bir uyumlama, en onunda yuvaya dönme duygusu hissedeceksiniz. Bu sizin kendini ilk kez gerçekten olduğu gibi, Tanrının bir parçası olarak gören varlığınızdır. Herkes tarafından bilinen bir isme sahip ve asla yok edilemeyecek, asla ona bir şey eklenemeyecek ve ondan bir şey çıkarılamayacak olan bir Tanrısal parça. Şimdi neler yapabileceğinizi hayal edebiliyor musunuz?

 

MANYETİK ALAN DEĞİŞİRKEN NELER OLUR?

 Dünyanın enerji ağı ayarlandıkça size daha fazla aydınlanma sunulur.

Sizin kısıtlayıcı aşılarınız benim enerji ağıma uyumlanmıştır. Bu enerji ağındaki değişim sizi belli kısıtlamalardan kurtaracaktır ve siz bu zamandan itibaren yaptıklarınızı daha önceden asla yapamadığınız bir şekilde kontrol edebileceksiniz.

Perde hafifçe kalkıyor. Bu son 2000 yıl içindeki en önemli değişimdir. Siz onun anlamını yeni yeni anlamaya başlıyorsunuz. Perdenin kalkışıyla birlikte birçok şey ortaya çıkacak. Perde kalktıkça siz karmik damgalarınızı aşmanızı sağlayacak bir güce sahip olacaksınız. Olumsuz enerjinin olumluya dönüştürülebilmesi için dünyanın şimdi size ihtiyacı var, ki bu dönüşüm gezegenin nihai titreşimine ve perdenin nihai kalkışına götürecektir.