HÜCRELERLE KONUŞMA

Kryon 4. kitap

Biyoloji için sözle ifade çok önemlidir!

Siz söylediğiniz şeyi yaratırsınız! kendinizi şu ya da bu organınızın incindiğini söylerken yakalıyor musunuz? Onu “Biz incindik”e çevirin. Tüm konuşmalarınızda biyolojinizin “biz’liğini” ve bir’liğini ifade edin. Sonra parçaları onurlandırın. Bunu uygulamaya başlayın, sevgili varlıklar, o zaman yaşamınızda bir farklılık göreceksiniz. Asla bir şey konusunda kuşkulu olduğunuzu, ya da onu yapamayacağınızı söylemeyin. Böyle yaparak ona inanırlık verirsiniz ve hücreleriniz bunu yaptığınızı işitirler. Onların şifacıyla işbirliği yapmamalarına hiç şaşmamalı. Bir daha ki sefere bir şifacıya gittiğinizde, kısa bir tören yapın ve şu sözleri yüksek sesle söyleyin:

“Sevgili bedenim, tüm uygunluğu ve kutsallığı içinde sana hitap ediyorum. Biz bu yaşamda birlikteyiz ve birlikte kendimizi iyileştirecek ve kontratımızı yerine getirmeyi seçeceğiz. Birlikte yeniden gençleşecek ve birlikte ölüm hormonunun salgılanışını yavaşlatacak güce sahip olacağız.”

Eğer bunu yaparlarsa yaşamlarını uzatabilecek olanlar var.

Bedeninizle konuşmaya başladığınızda olan bitenlerle ilgili olarak keşfedeceğiniz karşılıklı-konuşma sizi şaşırtacaktır. Hücreler beklemekteler, onları nasıl değiştireceğinizi anlamanızı beklemekteler. Seçimi siz yaparsınız, biyolojik donanım değişiklikleri başlatmaya hazırdır ve o sizi işitecektir.

SİZ NEYİ NORMAL KABUL EDİYORSANIZ HÜCRELERİNİZ ÖYLE DAVRANIR

7. kitaptan

Aranızdan kaçınız aslında normal durumunuzun üzülüp sıkılmak olduğunu söylüyorsunuz. Siz, “bugün kendimi iyi hissetmiyorum” diyebilirsiniz, “ve bu benim tipik halim.” Eh, sizin normaliniz budur? ve siz onu tanımlamış olursunuz. bedeninizdeki hücrelerin dinledikleri bir yaşam gücü vardır. Siz her hücrenin efendisisiniz, “yukarıdaki patron”sunuz. İnsanın kafasındaki yönetici güçsünüz, bedene neyin normal olduğunu bildirensiniz. bedeninizdeki hücresel güç “patronun” isteğini yerine getirmek için elinden geleni yapacaktır. dolayısıyla bedene neyin normal olduğunu bildiriyorsanız, o hücrelerinizin hedefi, ve sizin realiteniz olacaktır.