Yükseliş

“Yükseliş tüm varlığını içerme iznidir”

KRYON MESAJLARI

(Farklı kitaplardan alıntılarla derlenmiştir)

Yükseliş yeni enerjide ölmeden bir sonraki yaşama geçmek, biyolojinizin, kronolojik yaşınızın, doğarken getirdiğiniz tüm potansiyellerin kontrolünü ele almak, kontratınızı yeniden yazmak, daha yüksek frekansta titreşmek ve daha uzun bir ömür sürmek olarak tanımlanır.

Yükseliş statüsü birçok şeyi içerir. Yükseliş Ruh’un elini tutup asla bırakmayan İnsan’ın temsil ettiği tanrısal bir enerjiyi temsil eder. Bu, dünya üzerinde yaşamış ve size tıpkı onlar gibi olabileceğinizi söylemiş olan üstatların enerjisidir. Bu bir insanı fiziği aşabilecek kadar muktedir kılmakla ilgilidir. Bazılarınızı kuşatmaya başlayan enerji gerçekten ortak bir üstat enerji dünyasına bir dönüştür. Bu rehberlerin, meditasyonun ve niyetin içinde değişen enerjinin bir parçasıdır. Sizin hissettiğiniz şeyin bir parçasıdır, enerjinin değişmesidir ve bazılarınız onu “endişe” olarak hissediyorsunuz. Önceden mukadder kılma diye bir şey olmadığını hatırlayın. Sadece bir eğilim, sizin bir yönünüz olduğunu gösteren bir enerji vardır, ama bunu istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Böylece, yükseliş statüsünün enerjisi insanlık için gerçekten çok yeni bir kavramdır. Daha önce, bu aynı enerji insanları buharlaştırabilirdi. Şimdi ise onları güçlendirmektedir. Bu manyetik ağın değişiminin ve kristalimsi ağın yeniden yazılmasının bir sonucudur.

…..

Yükseliş niteliğinin gerçek anlamını ifade etmeye en yakın sözcük mezuniyettir, ve o bile tüm öyküyü anlatmaz. Yükseliş sözcüğü de doğrudur, çünkü o herşeyin titreşiminin yükselişini ifade eder. Her şeyin! Bazılarınız bir an önce kişisel yükselişini gerçekleştirmek istiyor ve “Bazı eski üstatlar gibi bulutlara yükselip buradan ve bu biyolojiden kurtulmak istiyorum” diyorlar. Oysa Ruhun yükselişten kastettiği şey bu değildir.

Yükseliş planlanmış, izin verilmiş bir yükseliştir ve insanın en yüksek biçimde muktedir kılınışıdır. Burada insanların hak ederek bu gezegende kalmalarını, burada çok uzun yaşamalarını, ve bu sırada ölümü deneyimlemek zorunda kalmadan kendileri için tasarladıkları bir sonraki enkarnasyona geçmelerini sağlayan bir statüye geçmelerine izin verilir! Bu yükseliştir. Siz biyolojinizi koruyarak, ölmenize gerek kalmayacak kadar yüksek bir düzeyde titreşerek bir sonraki tasarlanmış enkarnasyonunuza geçersiniz. Ama bu bir zaman çizgisi de içerir, ve size bunu anlatacağız. Yükseliş bir evliliktir. O sizin yaşamınızda o tahtta oturan ve Yüksek Benlik dediğiniz altın melekle bir partnerliktir. O kararlılığı, kendini adamayı, sadakati gerektiren bir evliliktir. O bir evliliktir, yükseliş budur!

Siz en sonunda karmanızı iptal ederek ve titreşiminizi artırarak, bu ve bir sonraki enkarnasyonunuzun kontratına sahip çıkabileceğinizi idrak ettiğinizde, önünüzde neyin başarılabileceğiyle ilgili tümüyle yeni bir perspektif açılacaktır.

İnsanın bir yandan gezegende kalırken bir yandan da öğrenim süreci ve aydınlanmış yöntemler yoluyla yavaş yavaş sonraki boyutlara geçmesini içerir.

Bu çalışma kendi değerini bilme ve titreşim değişikliği gerektirir.

Yükseliş, Yüksek Benliği ile yüzde 100 evlenmiş ve Tanrı’yla yüzde 50/50 partnerlik içindeki bir insanın bu niteliğe verilen ismidir. Bu insanın Dünya’da kalmasını sağlar, onu bırakmasını değil. O şu anda olduğunuzdan çok daha büyük olmanızı, aslında bir ayağı sizin boyutunuzda, diğer ayağı bizimkinde bulunan spiritüel bir varlık haline gelmenizi sağlar. Bu çalışma kendi değerini bilme ve titreşim değişikliği gerektirir.

Geçmişte yükseliş sözcüğü “bu dünyadan ayrılıp cennet katına yükselen biri” anlamına gelirken, o şimdi tamamen farklı bir şey anlamına gelmektedir. O biyolojik insanın varlığının tüm titreşimini ve enerjisini barındırabilmesiyle ilgili bir aydınlanma titreşim ölçüsüdür.

Bu herkes için değildir

Bu tümüyle bir anda olmaz, ve yine bu herkes için değildir. Biz “Bunu yapmayı seçenlerinizin hazır olmaları gerektiğini” söylüyoruz. Bu zor bir yoldur. Bu çoğunlukla yalnız başına yapılan, epey bir zaman içinde birçok adımın atılmasını gerektiren bir şeydir, ve biz hepinize bunu yapma çağrısında bulunmuyoruz. Ama hepinizin bunun hakkında bir şeyler bilmenizi istiyoruz, çünkü o harikulade bir yeni armağandır.

Bu karmaşık bir süreçtir ve her biriniz eğer istiyorsanız bunu yapmayı seçebilirsiniz. Siz bir gün kendinizi üçüncü ya da dördüncü aşamada ve artık bu işe devam edemez halde bulabilirsiniz. Ama, biz size bu konuda bir yargı olmadığını söylüyoruz. Biz sizi bu basamakları çıkmaya başlamaya ve ne kadar ileri gitmek istediğinizi görmeye davet ediyoruz. Çünkü her bir basamak sizin ve gezegenin titreşimini yükseltir.

Bu başlanacak harikulade bir yoldur ve siz kendi düzeyinizi bulacaksınız. Eğer sadece üçüncü düzeye çıkabilirseniz rahat olun, çünkü bu sizin ait olduğunuz düzeydir. Eğer bazılarınız tüm yolu gitmeyi seçerseniz, biz bunun gerçekten büyük bir yolculuk olacağını söyleyebiliriz!

Yükselmiş bir varlığın nitelikleri nelerdir?

Avatar yükseliş statüsünün bir örneğidir. Siz kişisel olarak bunun için hazır mısınız? Bu tümüyle budur: tüm varlığını içerme izni. Eğer siz şu anda böyle bir şey yapacak olsaydınız, yanıp kül olurdunuz, çünkü biyolojinizin titreşim düzeyi bu yeni statünün gerektirdiğinden çok çok düşüktür. İşte bu yüzden çalışma gereklidir ve bu basamakları çıkmak gereklidir, zaman ve kendini bu işe adama gereklidir.