NEFES Bireysel Seans

Nefes, bedenimizde ne kadar serbestçe akıyorsa; zihin, ruh ve beden üçlüsü de o  kadar sağlıklı olur.

Ruhsal travmalar, hayatın günlük stres ve endişesi nefes alma kapasitemizi azaltarak bizi bir kısırdöngünün içine sokar. Farkında olmadan geliştirdiğimiz nefes alma şekli de, bir süre sonra negatif enerjilerin artmasına sebep olur.  Yaşam enerjisini artırmak nefes alışkanlığı ile birlikte zihni dönüştürmekle mümkün.

Yaşam enerjimiz ve İlahi bağlantımız olan Nefes ile çalışmak zihni olumlu yönde etkileyerek enerjimizi arttırır, yaşamda verdiğimiz tepkileri değiştirir ve bizi özümüze yaklaştırır.

NEFESLE ŞİFA ÇALIŞMASI NE SAĞLAR?

Zihinde berraklığa ulaşabilmek için kullanabileceğimiz en güçlü araç nefesimizdir. Nefesin oluşturduğu güçlü manyetik etkiyle bu berraklığa kavuşarak zihni gözlemlemek mümkün hale gelir.

Nefesle şifa, bütünsel bir şifa çalışmasıdır. Çakralardaki nefes ile çalışırken, bir anlamda beden aracılığıyla zihin ve ruhla da birlikte çalışılır. Negatif olan her düşüncenin nefesin gücüyle temizlenmesi işlemidir. Nefes çalışmasının açtığı manyetik alanda kişi, beden ile birlikte zihin ve ruh üzerinde arındırma çalışmalarına izin verir.

Seans ne kadar sürer?

Seans süresi tanışma ve koçluk ile birlikte yaklaşık 1 saat 30 dakika sürer.

* Bireysel Seans ve Grup Çalışmaları hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için;

0541 478 10 01 nolu telefonu arayabilirsiniz.