İNSAN TASARIMI ANALİZİ

Human Design ile içsel doğanızı keşfedin…

Hepimiz bu dünyaya genetik olarak belirlenmiş ve sadece bize özel olan bir kişilik yapısı ile geldik. Kendini keşfetme bilimi olan Human Design ile sadece size özel eşsiz doğanızı öğrenebilir, güçlü ve zayıf yanlarınızı, yeteneklerinizi, sınırlarınızı, hayatı algılayış tarzınızı, size bahşedilmiş hediyeleri keşfedebilirsiniz.

Her insanın kendine özel olan kişilik yapısını anlatan, size kendi kullanma kılavuzunuzu sunan bilimsel bir sistem olan Human Design, insan yaşamına ışık tutuyor. Astrolojiden çok daha detaylı olan bu devrimsel sistem, olmaya geldiğiniz insanı yaşamanız için verdiği anahtar bilgilerin yanı sıra, kişisel enerji akımlarımız ile diğer insanlarla girdiğimiz etkileşimler hakkında da şaşırtıcı tespitlerde bulunuyor.

Dünyanın en gelişmiş karakter analiz sistemi

Human Design, kendimizi tanımamızı sağlayarak hayatın her alanında bizlere rehber oluyor. Bildiğimiz bilmediğimiz tüm karakter özelliklerimizi ezoterik analiz sistemi ile inceliyor. Böylece farkında olmadığımız ve genetik mirasımızın bir parçası olan özelliklerimizi, davranış ve hayatı algılayış biçimlerimizi de keşfetmemizi sağlıyor. Bu sistemle tanışıp kendi benzersiz yapılarını öğrenenler, kendilerini kabul edip seviyor ve yaşamlarını iyileştirme yolunda adımlar atarak, ilişkilerinde de öğrendiklerini uygulayarak potansiyellerini doğru kullanmaya başlıyor. Tasarımını analiz ettirip “evet gerçekten de ben böyleyim, ama niye böyle olduğumu kendi kendime sorup duruyordum” diyenler, kendilerine sunulmuş özelliklerin farkına vararak hayatlarına daha farkında ve bilinçli olarak yön vermeye başlıyorlar…

Sadece size ait genetik şifreleri ve kişiliğinizin derinliklerini anlatan bir kılavuzunuz olsun ister misiniz?

Dünyanın en gelişmiş karakter analiz yöntemi olarak kabul edilen Human Design, doğum saatinizi ve yerinizi temel alarak kişiliğinizin genetik bir haritasını çıkarıyor. Doğduğunuz yerde ve saatteki gökyüzü konumlarından elde edilen veriler, Mandala Çarkı üzerinde gezegen konumlarıyla karşılaştırılıyor. Astrolojik verilerle, I-Ching, Çakra Sistemi, Kabala Öğretisi Yaşam Ağacı, Kuantum Mekanikleri senteziyle oluşan “Human Design Sistemi”, 1980’lerin sonunda Ra Uru Hu tarafından insanlığa sunularak kullanılmaya başlanmış.

Olmaya geldiğimiz insanı bu tablo üzerinde görebiliyoruz. Ve hatta bir insanı görmeden dahi; Human Design tablosuna bakarak, nasıl bir insan olduğu, neyi ne şekilde düşündüğü ve ne şekilde kararlar aldığı, güçlü ve zayıf yönleri hakkında net bir görüş çıkarılabiliyor.

MyMandala-clrbkgd.jpg

Human Design, 4 ezoterik sistemi sentezleyerek olağanüstü bir tabloyla karşımıza çıkıyor. Human Design tablosunu oluşturan bu ezoterik sistemler bir çoğumuzun aşina olduğu bilgiler. DNA’nın 64 kordonuyla direk bağlantısı olan l-Ching’in antik 64 altıgeni, Kabala’nın Yaşam Ağacı, Çakralar bilimi, gezegenlerin pozisyonları, bunların hepsinin bir sentezi.

Human Design Analizi size ne kazandırır?

-Sizi harekete geçiren içsel doğanızı keşfetmenizi sağlar.

-Uyum yakaladığınız insanları ve içinizdeki cevheri ortaya çıkarabildiğiniz ortamları anlatır.

-Gerçek benliğinizin altında yatan doğayı, kişisel özelliklerinizi, güçlü yanlarınızı, zaaflarınızı, becerilerinizi ve kimyanızı ortaya koyar.

-Direndiğiniz veya sevgiyle kabul ettiğiniz yönlerinizi gözler önüne serer.

-Karar alırken neye dikkat etmeniz gerektiğine dair anahtarı verir.

-Kendiniz hakkında derin bir anlayış kazandırır ve kaynaklarınızı farkederek hayallerinize doğru yeni adımlar atmanızı sağlar.

-Özellikle ailevi ilişkilerinizde daha iyi iletişim kurma ve onları oldukları halleriyle kabul edebilme yetisi kazandırır.

-Çocuklarınızla daha iyi iletişim kurabilme becerisi kazandırır.

-Çocuklarınızın yeteneklerini ve gelişime açık yanlarını keşfederek onları daha bilinçli yönlendirme olanağı sunar.

Ayrıntılı Bilgi ve Rezervasyon