Bağlanmak

Bu canlı kanallık Portland, Maine’de verildi 9-10 Nisan 2016

Lee Carroll kanalıyla
Selamlar sevgililer, ben Manyetik Hizmetten Kryon’um. Bu akşam sunmak istediğim şey yanlış anlaşılabilirdi. Bu ileri bilgidir ve kafa karışıklığı yaratabilecek bilgidir, bu nedenle partnerimin yavaş gitmesini ve ona verdiğim örnekleri kullanmasını isteyeceğim.

Bu sandalyede tam bu anda gerçekleşmekte olan güzel bir şey var ve buna bağlantı adı veriliyor. Bu gezegende kanallığın bu kadar tartışmalı olmasının nedeni, gözlerini deviren ve bunun imkansız veya okült ya da çok garip olduğunu söyleyen bir çok insanın olmasıdır. Bundan fazlası, bir çok insan bunun uygun olmadığını söylüyor. Bu nedenle insanlığın spiritüel olarak buna karşı ön yargılı olduğunu söyleyebilirsiniz.

Gerçek şu ki aslında partnerim yaratıcı kaynak ile bağlantıda. Dua ve meditasyon vasıtasıyla bağlantıda olmak tamamdır, ama oldukça sık olarak kanallık çizgiyi aşar. Buna rağmen, bu gerçektir ve partnerim bu mesaj için kenara çekilir. Bilincini alır ve benimkiyle birleştirir, bu mesaj için içindeki her şeyi kullanmama izin verir.

Uzun zaman önce, kanallık yaptığı zaman ele geçirilmeye izin vermeyeceğini söyledi ve ona yeni enerjide ele geçirme olmadığını anlattım. Bu partnerliktir, bir birleşmedir. Harika, sezgisel bir düşünceye sahip olduğunuz zaman, bu ele geçirilme midir? İyi bir spiritüel talimat elde ettiğiniz zaman garip bir transa mı giriyorsunuz? Hayır. İnsanın Ruhun talimatını duyumsama yeteneği ile ilgili son yıllarda şeyler değişti.

Otuz – kırk yıl önce trans – kanallar kanallık yaptıkları zaman yaşlanıyorlardı, çünkü bilinçlerinin yönetimini bırakıyorlardı. Onların bazıları yıpranıyordu, çünkü yapmakta oldukları şey bir birleşme değildi, iki dünya arasında yürüme halini taşıma işiydi. Bu yönetimi bırakma idi ve şimdi öyle değil.

Işıkişçileri, şifacılar ve okuyucular bunu bilir. Onları en iyi şekilde iyileştirmek için nereye dokunacaklarını veya okuma yaptıkları zaman o kişiye ne söyleyeceklerini onlara anlatan sezgisel bir akış aldıkları yere girdikleri zaman, birilerinin zamanını çalmazlar, rahatsızlık vermezler veya garip, beden dışı bir duruş sergilemezler. Merkezlenmiş kalırlar, huzurlu ve bağlantıda olurlar. Tıbbi bir sezgisel, Merkabah modellemesini hissettiği zaman ne söyleyeceğini bilir ve sonra bir sessizlik anı olur ve belki de bağlantıyı almak için güzel temizleyici bir nefes alır.

Bu bağlantı hakkında konuşmak istiyorum, çünkü düşündüğünüzden farklı olabilir. Ruh ile bağlantınıza ilişkin şeyler daha da karmaşıklaşıyor. Ezoterik şeyler, bağlantınızın saf olduğunu bilmek için her birleşme anında gerekli olacak ayırt etmenin olduğu noktaya geliyor. Sevgililer, içinizde, hücresel yapınızın her parçasında her zaman sözünü ettiğimiz bu minik DNA molekülü vardır. DNA’nın On İki Katmanı kitabını yazdığımız zaman, bundan söz ettik. İçinizde, kimyasal olarak ölçülemeyecek bir seviyede, her şeyin yaratıcı kaynağının bir parçası var. Bu “içinizdeki Tanrı’dır”, ki düşündüğünüzden büyüktür. Bunun kanıtı geçmiş uygarlıklardadır, ne kadar geriye giderseniz gidin, kadim insanlar bir şekilde içlerinde olan, kendilerinden daha büyük bir şey olduğuna inandılar. Birçokları bunu Gaia’ya atfettiler ve bu kısmen doğrudur.

Bir yerlerde bir tür yaratıcı olduğunu hissettiler ve bu kaynakla ilgili her türde inanç ve her türde ibadet vardı. Ancak, hepsinin ortak sahip oldukları şey daha büyük bir şeyin parçası olduklarını sezgisel olarak bilmeleriydi.

Tekrar pekiştirmekte olduğum şey, içinizde, DNA’nızda sezgiyi yaratan spiritüel bileşen dediğimiz şey olduğudur, aslında yaratıcı kaynak olduğudur. Bu sezgisel anlayış gezegendeki tüm inanç sistemlerinin yaratımından sorumludur. Şunu düşünün: İnsanlığın Tanrıya inanmakta bir sıkıntısı yok. Tanrıya inanmayanlar minik bir azınlıktır. Gezegenin çoğu tek Tanrı olduğunu biliyor. Bu nedenle insanlık için bu genel olarak yaradılıştan ve sezgisel bir şeydir ve her birinizin içinde gerçekleşir. Sevgililer, bu sezgi büyümeye ve değişmeye başlıyor.

“İçinizdeki Tanrı” fikri belirli şekillerde daha zarif olmaya başlıyor ve başkalarında daha fazla yanlış anlaşılıyor. Bununla demek istediğim şey, dünyanız ve insanlık değişmeye başlıyor ve bu sadece Işıkişçilerini değil, sadece yaşlı ruhları değil, tüm insanlığı etkiliyor. Bu gezegenin manyetik ızgarasının değişmesiyle ve güneş sisteminizin galaksi etrafında yeni bir yere, yeni bir çağa ilerlemekte olduğu gerçeğiyle, daha önce hiç görmediğiniz enerjilerle dolu. Bu her şeyi değiştiriyor. Güneşinizin heliyosferini değiştiriyor ve bundan dolayı manyetik ızgaranızı etkiliyor. Bazıları buna bakıyor ve aslında korktukları bazı yeni radyasyonlar görüyorlar. Son zamanlarda güneşinizin davranışında herhangi farklılıklar gördünüz mü? Geçmişte sahip olduğu tam ışıma modellerini taşımıyor olabilir. Tüm bu şeyler insanlığı değiştirecek olan enerjinin birlikte akmasını temsil ediyor. Düşünme ve hissetme şeklinizi etkileyecek. Fikirleri ve algıları genişletecek ve ayrıca insanlığın çağlardır taşıdığı spiritüel önyargıları etkileyecek.

Yaşlı ruhlar, orada olan ve bunu yaşamlar boyu yapmış olanlar (deneyimli olanlar) bunun neden gerçekleşmekte olduğunu anlayanlardır. Etrafınızdakiler size gelip nasıl huzurlu veya neşeli kalabildiğinizi sorarlarken, gelecekteki öğretmen olacak olanlarsınız. Bu nedenle burada mesajı dinliyorsunuz. Bu, eğer korkusuz olursanız zor olmayacak bir görevdir, ama bağlantıyı anlamanızı istiyorum, çünkü bazı bilmeceler diyeceğimiz şeyler olacak.

Sevgililer, DNA’nızın bir parçası çok boyutludur. Gerçekte tartışmalı olan bu değildir. Partnerim bazı kuantum biyologların bunu bildiği ve bunu incelemeye devam ettiği gerçeğini bildirdi. Aslında, DNA’nın bir kısmı düşündüğünüzden daha fazlasıdır. DNA’nın yalnızca kimya olmadığı deneylerde gösterildi ve kanıtlandı. Kontrollü bir deneyde DNA’nın varlığının kuantum alanda atomik parçacığın dönüşünü değiştirdiğini gösteren pozitif kanıtlar var. Bilim insanlarına, kuantum olan bir neden ve sonuç eylemi olduğunu anlatan kanıtlar olmalı ve bu nedenle DNA küçük bir kuantum kaynağı olmalıdır.

Birlikte olduğumuz son sefer, bir mesajda size bilgi verdim, “Kuantum bir kaynak olmadan kuantum bir eylemi göremezsiniz.” Bu nedenle, eğer güzel, yeni bir kuantum icada sahip olacaksınız, kuantum bir kaynaktan geliştirilmelidir. Kuantum etkisi yaratan 3B kaynağa sahip olamazsınız. Şimdi, bugünün özeti, DNA’nızın kuantum özelliğe sahip olması, bu nedenle kuantum değişimlerin “kaynağı” olarak nitelendirilmesidir. Bilinciniz DNA’nızın parçasıdır. İnsan bilinci büyümeye başlıyor ve bilincinizle başkalarını tedirgin eden şeyler yapmaya başlayacaksınız. Birincisi, gençleşme ve hastalığı tedavi etme yeteneği, çoğunlukla kendi bedenlerinizde.

Bilgeliğinizdeki artış önce kendinizle başlar ve sonra zaman geçtikçe diğerlerine ulaşır. Ama sevgililer, bu sizinle başlar. Biraz önce size bir şeyler anlattım. “Bu geçiş herkes için” dedim. Ayrıca bu değişimlerin yavaş olacağına ve hemen görünür olmayacağına değineceğim. Ama daha iyi sezgi almaya başladığınız ve günlük sorunlara daha iyi çözümler kullanmaya başladığınız zaman, insanlar size gelip bunu nasıl hallettiğinizi soracaklar ve yanıtınız olmayacak. Bu yeni sezgidir ve çoğunlukla yaşlı ruhlarda başlar.

Bir örnek kullanmak istiyorum ve bu bir metafor. Bu örnek en sevdiğiniz memelilerden biri hakkında olacak – balina. Balinalar yavrulama noktalarına ve beslenme alanlarına manyetikler ile yolculuk yaparlar. Balinanın sisteminde, manyetit adı verilen bir şey vardır. Bu onların bilinciyle arayüz oluşturur ve beyinleri sezgisel yön bulucu haline gelir. İçsel bir pusulaya sahiptirler, ama balinalar bunu bilmez. Sadece sezgileriyle hareket ederler.

Bunu kanıtlamak için sizi 20 yıl geriye götüreceğim. Bir çok balinanın düzenli olarak kıyıya vurduklarını hatırlıyor olabilirsiniz ve bir çok insan bundan endişe duydu. Bununla ilgili garip olan şey, onların kurtarılmaya direnmeleriydi. Balina kıyıya vuruyordu ve sonra kuyruğundan açık okyanusa çekiliyordu, kendini yeniden kıyıya vuruyordu. Neler oluyordu, sevgililer? Size anlattık. Manyetik ızgara değişti, şimdi “kuzey” öncekinden hafifçe farklıydı. Balinaların nesillerdir kullandıkları “pusula istikameti” açık deniz yolculuğu sağlamak yerine şimdi onları direkt olarak belirli sahillere götürüyordu. Onlar sadece nesillerdir sahip oldukları aynı manyetik hatları izliyorlardı. Bu ayrıca sizlere manyetiklerin o yıllarda ne kadar yer değiştirdiğini gösteriyor. Balinaların yeni bir yolun gerekli olduğunu anlamaları bir veya daha fazla nesil gerektirdi. Bugün, kendilerini o zamanki gibi sahillere vurmuyorlar. Bunu neden anlatıyorum?

Bir an balinanın düşündüğünüzden daha küçük zekaya sahip olduğunu ve balinanın ne düşündüğünü ve zihninden nelerin geçtiğini bulmak için onunla röportaj yapabildiğinizi varsayalım. Bay Balina ile röportaj yapalım:

“Bay Balina, tüm gezegende bu beslenme ve yavrulama yerlerine yolculuk yapmanızı sağlayan nedir? Nereye gittiğinizi bildiğiniz görünüyor?”

Ve balina yanıt verebilir, “Bir fikrim yok küçüğüm; sadece bunu yapıyorum.”

Sevgililer, eğer biri Tanrı olduğunu nasıl bildiğinizi sorsaydı, ne söylersiniz? “Sadece biliyorum” diyebilirsiniz. Bu aynı şeydir. Bu yaradılıştan ve içgüdüseldir. Yaratıcının içinizde olduğu bilincinizdedir. Bunu daha fazla anlamanız için, içinizde yaratıcının bir parçası olduğunu söylemek zorundayım. Bu bir hatırlayış veya sadece sizi bağlayan metaforik gümüş kordon değildir. Hayır, bu fizikseldir ve DNA’nızda kuantum şekilde bulunur.

Bağlantı kurduğunuz zaman çok fazla yuva gibi hissetmenizin nedeni budur. Sevgililer, bağlantılı ve üçlü dengenin (kalp, epifiz ve beyin) çalıştığını hissettiğiniz bir yere geldiğiniz zaman, DNA’nızın bu parçasına uyanıyorsunuz ve her şeyi askıya alıyorsunuz. Yaşlanmıyorsunuz bile! Bağlantının gerçek olduğunu biliyorsunuz ve bu oturup her şey ile böyle bir bağlantıya sahip olmanızın neşesiyle ağladığınız zamandır. Bu olduğunuz her şeydir. Siz yaradılışın bir parçasısınız ve bunu biliyorsunuz. Bunu biliyorsunuz ve farkına varıyorsunuz ve özellikle bu yeni enerjide bu kutsal yere gidebilen ve bu neşeyi hissedebilen bir çok insan var.

Ama işte size söylemek istediğim şey: Bu yeni enerji nedeniyle, diğerleri bu bağlantının bir parçasını hissediyor ve bunu kullanmaya başlıyor, ama bunun spiritüel yaratıcı kaynak ile hiç bir ilgisi yok. Kafanız mı karıştı? Size bir soru soracağım, tumturaklı bir soru ve buna zihninizde yanıt verebilirsiniz: “Kaşık büken bir insan spiritüel midir?” Şimdi bir an için düşünün. Onlar kuantum DNA’ya gidip onun çok boyutlu kısmını almak ve onu kullanmak ve fiziği değiştirmek için onu kendi bilinçlerine çekmek zorundalar. Dinleyin: Bunu yapıyorlar ve bu gerçek. Kaşıktaki metali etkilemek için bilinçleri çok yüksek seviyede işliyor. Tekrar tekrar bunu yapabiliyorlar ve insanlar onlara bakıyor ve bazıları onları idolleştiriyor, çünkü onlar “özel bir şeye sahipler.”

İşte size söylemek istediğim şey: Tüm bunları yapabilirsiniz ve spiritüel olmayabilirsiniz. Tüm bunları yapabilirsiniz ve spiritüel olarak bağlantılı olmayabilirsiniz bile. Biraz daha kişisel olalım. Diyelim ki gezegende şeyleri tezahür ettirmeye başlayabilen [nesneler yaratan] ve bir çok insanı iyileştirebilen üstat bir şifacı var. Bu bir metafordur. Gerçek bir insan hakkında konuşmuyorum. Size bir metafor veriyorum ve durup kendinize sormanızı istiyorum, “Bu insan bağlantılı mı?” Ve “EVET! Bağlantılı olmalılar! Yaptıkları şeye bakın! Bu Tanrıdan geliyor olmalı” dersiniz. Sevgililer, bunun nereden geldiğini size söyleyeyim. Bu, daha zarif olmaya başlayan ve daha yüksek etkiye sahip olan yeni İnsan bilincinden geliyor. Bu, içinizdeki çokboyutlu kuantum parçayı kullanmaya başlayan bilinçtir, ki bu fiziği değiştirebilir ve kalıplar görebilir ve insanlara yardımcı olabilirsiniz, yine de bağlantıda olmayabilirler.

Bu, daha önce olduğundan daha fazla ayırt etme ile ilgilidir. Balina hikayesine geri dönelim – diyelim ki aniden bir geçiş olabilir, ve balinamız daha zeki olmaya başlar. Balina şöyle söyler, “Bak, içimde neredeyse pusulaya benzeyen bir şey var, ama otomatik ve saklı olmak yerine, şimdi o kontrol edilebilir. Oralarda neler olduğunu görmek için, doğuya veya batıya veya kuzeybatıya ya da kuzey doğuya gidebilirim. İçsel pusulam keşfetmek istediğim her yere gitmemi sağlıyor, sonra yavrulama rotasına geri dönebilirim.”

Balinalar asla bunu yapmaz. Hayatta kalmaları ile ilgili olan yolda giderler. Bu nedenle bunu yaparlar ve bu nedenle onları her zaman aynı yerlerde görebilirsiniz. Otomatik olan bir pusulaya sahipler, ama diyelim ki onlardan bazıları başka bir yerlere gidebileceklerine karar verdi. Bu, balinayı gerçekten farklı yapar mı? Yaradılıştan gelen yeni armağanı keşfetmek onları aydınlanmış kılar mı?

Sevgililer, içinizde olan şey merkezi kaynağa bağlantılı olması kastedilen DNA’nın çok boyutlu parçasıdır. Gerçekten bağlantılı olmak, üçlünün dengesine sahip olmak anlamına gelir. Bu bilgiyi size tekrar getiriyoruz: Bütün bir İnsan Varlığı, tamamıyla bağlantılı olan biri yukarıda sözünü ettiğim her şeyi yapabilir, ama “bunların en büyüğü sevgidir.” Bu sevgi ve şefkat mantıklı beyin, İnsan kalbi ve epifiz arasında birbirine karışır. Dengeli bir şekilde, epifiz kutsal enerji gönderir ve alır ve yaratıcı kaynağa bağlanmak için kuantum DNA’dan yardım alır. Dinleyin, eğer epifizi izale eder ve hiç kullanmazsanız ve kalbi baskılarsanız, sadece beyinsel olursunuz. Ama hala çok boyutlu DNA olan o şeyi kullanabilirsiniz! Bu yeni enerjide, öne çıkıp başkalarının yapabildiklerinin ötesinde olan şeyleri yaptıkları görülen bir çok insan olacak. Bunu spiritüellik kisvesi altında yapacaklar, buna rağmen onlar bağlantılı DEĞİLLER. Bunlar, insanlığın yeni enerjisinde gerçekleşmeye başlayacağını söylediğimiz problemlerin ve bilmecelerin parçasıdır. Bu suistimal değil, sevgililer, çünkü kasıtlı bile olmayabilir. Sadece, bağlantıda olmadıklarını bilmemelerinin cehaletidir.

Sana bir şey anlatayım, yaşlı ruh: Bu odadaki neredeyse herkes bir şekilde bağlantılı. Yaşamlar ardına yaşamlar, balina gibi pusulaya sahipsiniz ve şimdi istediğiniz herhangi bir yöne gitmeyi öğrendiniz. Yaşamınızı zenginleştirmek için bağlantıyı kullanmayı öğreniyorsunuz. Hücrelerinizle konuşabilir ve farklı bir gerçeklik tezahür ettirebilirsiniz. Ama eğer sevgiye bağlantılı değilseniz, sadece kendiniz için daha iyi şeyler yapıyorsunuzdur.

Gerçekten bağlantıda olan şifacı daha önce sahip olduğu iyileştirme gücünde üssel bir artışa sahip olacaktır. Sadece oyunlar oynayan ve metali büken birisi, sadece oyunlar oynar ve metali büker. Ayrıca bağlantılı olabilirler, ama nasıl bilebilirsiniz? “Ama bunların en büyüğü sevgidir.” Sevgililer, bağlantılı herhangi bir insan iyilikseverliğini, neşesini, başkalarına sevgisini ve şefkatini gösterecektir. Hayal kırıklığı yaşayan, öfkeli şifacıdan sakının. Hayal kırıklığı yaşayan, öfkeli kaşık bükücüden kaçının. Eğer öfkeli, dengesiz, ego – güdümlü ve sinirli iseler, bağlantılı değillerdir. Bunu söylemek zor değil, sevgililer, ama bunun daha fazlasını göreceksiniz.

Kanallık yaptıklarını söyleyenler, yine de etraflarında drama olanlar kendilerinden başka bir şeye kanallık yapmıyor olabilirler. Kanallık yaptıklarını söyleyenler, buna rağmen hayal kırıklığına uğramış ve öfkeli olanlar sadece kendilerine kanallık yapıyor olabilirler. Seslerinde veya size söyledikleri şeylerde bunu hissedebilirsiniz: Kanallık yaparken talepkarlar mı veya sizi küçük düşürüyorlar mı? Yapmayı istemediğiniz şeyleri yapmanızı söylüyorlar mı veya sizi korkutmak için “korku aletini” kullanıyorlar mı? Eğer durum buysa, güzel, şefkatli, yaratıcı kaynağa bağlantılı değiller.

Dengeli olan ve olmayanı ayırt etmek o kadar zor değildir ve bu anahtardır. Sizi dinliyorlar mı? Yaşamlarında sevgi gösteriyorlar mı? Ayırt etmek zorunda olduğunuz bunlardan daha fazlası olacak. Gerçek iyilikseverliğe bakın, size gösterdikleri şeye değil, “sahnenin arkasındaki” iyilikseverliğe bakın. Sevgiye ve nezakete dayanan hayat yaşayanları arayın. Görmek zor değil ve üçlünün ürettiği şey budur.

Bunu dinleyen yaşlı ruhlar ve bu odadakiler, dinleyin. Sizin için bağlantı kurmak için hiç daha iyi bir zaman olmadı. Bu anda korku ve hayal kırıklığını sergiliyorsanız, gerçekten bunu çözüp çözmediğinizi merak ediyorum. Çok fazla düşünüyorsunuz, bu süreçte beyniniz baskın ve bunu daha önce söyledik. Aslında, beyin üçlüye dahil olmalı. Beyniniz hayatta kalma enstrumanıdır ve gereklidir. Ayrıca beyne eşit olarak kalbi ve epifizi dahil etmelisiniz. Hayatta kalma Bengal kaplanından kaçmaktır. Hayatta kalma korkuya tepkidir. Ama bu yeni enerji sevgiye tepki veriyor.

Sizler bu gezegende yürürken, bu yeni hayatta kalmadır. Herkesin görmesi için üstatlığınızı sunuyorsunuz. Yürüdüğünüz her yerde, Gaia orada bir üstadın yürüdüğünü biliyor. “Ben bir üstat değilim, gerçekten değil” diyebilirsiniz. Bu bilgiyi nereden alıyorsunuz? Bunu size kim söyledi? Başka birinden öğrendiğiniz şeyi mi yansıtıyorsunuz? Belki anne babanız veya öğretmenleriniz size “- den az” olduğunuzu söyledi. Belki Tanrının sevgisini taşımanızın egoistik veya kendini beğenmiş olduğunu düşünüyorsunuz. Bağlantıda olmayı hak ettiğinizi bilerek dik durmanızı istiyorum. Bu yerden ayrılabilir ve bilincinizin yaşamınızdaki her şeyi değiştirebileceğini anlayabilirsiniz, hatta istediğiniz şifayı. Daha önce olduğundan daha fazla kontrole sahipsiniz.

Artık durumların sizi tanımlamasına izin vermeyin. Bırakın Tanrının sevgisi sizi tanımlasın. Çok boyutlu olan ve üçlüye bağlı olan kısım sizi tanımlasın. Eski enerji kendisini sunduğu zaman, onun sizi tanımlamasına izin vermeyin. Bir sevgi bakışıyla eski enerjiyi paramparça edebilirsiniz, beni duyuyor musunuz? İyiliksever ve saf bir kalp ile eski enerjiyi paramparça edebilirsiniz. Eski enerji sizden kaçar ve etrafınızda olmak istemez.

Eski enerji orada sizinle dramada bulunamaz, bunu biliyor muydunuz? Yapamaz. Eski enerjide olduğunu bildiğiniz arkadaşlar, yakınlarına geldiğiniz zaman başka yöne yürürler, çünkü onların döngülerinin parçası olmayacağınızı bilirler. Bunu bilirler! Eski enerji ile yeni enerji İnsanları arasında öncesinden daha fazla çarpışma var. Tam şu anda gezegende gerçekleşmekte olan şey bu. Işık açılmaya başladığında, acımasız enerjiye sahip olamazsınız. Daha önce bu gezegende eski enerjinin sıkıntı içinde olduğunu söyledik. Başka yöne gidecek ve bağıracak ve çığlık atacak. Eski enerji ölmek istemez, yine de ekinoksların yalpalamasının geçişiyle onun ölümü olası. Tüm yeni takvimler ve kadim kehanetler bu geçişi tanımlıyor.

Bu nedenle bütünlüğü olmayan sistemler en sonunda başarısız olacaklar. Bu eski sistemler, yatıştığı bir zaman gelinceye kadar değişim sorunları yaratacak ve yaşlı ruh tüm bunlar için orada olacak. Sevgililer, tüm bunlar için ön saflardasınız ve tek yapmanız gereken “Bunların en büyüğünün sevgi olduğunu” hatırlamaktır.

Tanrının sevgisini kabul ettiğiniz zaman, hayal kırıklığı yoktur. Tanrının sevgisini kabul ettiğiniz zaman, kurban olma yoktur. Bunu dinleyen veya okuyan herkesi her şeyin değişmesine izin vermeye davet ediyorum. Ön yargıların ne olduklarını tanıyın. Başkalarının size söyledikleri gerçek olabilir mi olmamayabilir mi? Bu sizin gerçekliğiniz olacak mı? Gerçekten başka birinin sözlerini alıp hayatınızda Tanrıya açılan kapıyı kapatacak mısınız? Bu mantıklı bile değil. Şeyler değişiyor. Sadece balinalara sorun! Bu metafor değildi.

Ekip hala burada ve geleceğin dinleyicileri burada. Sevgili geleceğin dinleyicileri, tam şu anda bazıları için gerçekte geçmiş olması ilgin değil mi? Ama bir şekilde, hepimiz “şimdi”de bir aradayız.

Günün öğretisi, İnsan Varlığının her yıl biraz daha çok boyutlu olmasıdır. Gerçekliğinizin ve yaşamınızın süreçleri bu şekilde değişebilir, çünkü yeni aletler düzenli, bilinçli yaşamınızın parçası oluyor. İnsan doğası değişmeye başlayacak ve farkındalığınızda bir geçiş yakın. Tüm bunlar dilerseniz, eski alışkanlıkların ve eski yaşam şekillerinin üstesinden gelmeyi uygulamaya yardımcı olacak.

Değişim zorlu. Değişim zorlu, çünkü ayrıca zorlu olan başka şeylere neden oluyor. Bir şeyi değiştirirsiniz ve başka şeyler değişir. Sezgisel olarak bunu bilirsiniz ve buna bir direnç olur. Bu direnç tamamen normaldir ve yaygındır ve en sonunda rahatsızlık geçirirsiniz. Size söylemeyi dilediğimiz ilginç olan şey şudur: Bugün yaptığınız değişimler sadece daha fazla değişim yaratmayacak, aynı zamanda daha fazla hayırseverlik yaratacak. Tanrı sizi o kadar çok seviyor ki, bu Tanrı, bu yaratıcı kaynak yaptığınız şeyi görüyor ve eşzamanlılık ile bunun hayırseverliğini eşleştiriyor.

Bu bütün kavram gerçekliğinize ve fiziğinize meydan okuyor. Görülmeyene güvenmek zorlu! Ama, Ruh çok boyutluluğa sahiptir ve siz değilsiniz. Ruh sizi o kadar çok seviyor ki, güveninizin ödülü yaptığınız her şeyin üzerinde “hayırsever bir parıltı”nın olmasıdır. Yaptığınız şey hakkında öncekinden daha iyi hissedeceksiniz ve bunun keyfini çıkaracaksınız.

Bilinmeye adım attığınızı ve bununla ilgili korku yerine sersemlediğinizi imgeleyin. Yıllar önce sözünü ettiğimiz bilinmeyen köprüye doğru koştuğunuzu ve fren yapmak yerine bilinmeye doğru hızlandığınızı imgeleyin. Bu, Ruhun gördüğü inancın tutumudur ve kim olduğunuz hakkında size çok fazla şey söyler.

Keyfini çıkardığınız bilince ayarlı olan sahip olduğunuz DNA da bunu görür. Kalbiniz, epifiz beziniz ve mantıklı beyniniz de görür. Onları hepsi bunu görür. Bu, geçmişte “saf niyet” veya” şefkatli eylem olarak tanımladığımız şeyin gücüdür. Tüm bunlar sizin için bunu rahatlatmak üzere birlikte çalışır. Bu yenidir. Geçmişte, inancınızı yaşamak için adım attığınız zaman, şimdi olduğu gibi bir destek ekibi yoktu. Eski enerjide, bugün olduğu gibi orda yoktu. Bunu henüz yaratmamıştınız, ama şimdi sahipsiniz. Ve yine, şunu söylüyoruz: Şeyler her zaman göründüğü gibi değildir ve bugün tekrar denediğiniz şey iyi işleyebilir, daha önce başarısız olmuş olsa bile.

Bu kısa mesaja “Bağlanmak, Bölüm İki” başlığını vermek istiyorum. Bu, dün verdiğim son mesaja bir ilavedir.

Yeni Türde Bir Bağlantı

Özetlersek, DNA’nızın üzerinde çok boyutlu bir dönüşe sahip olduğundan konuştuk. Bu, DNA’nın kısmen kuantum olduğu [kanıtlanmış olan kuantum özelliklere sahip olduğu] anlamına gelir. Ayrıca bundan dolayı, DNA’nızın küçük bir “kuantum olay” üretebileceğini de söyledik. Aynı zamanda gezegende görülmekte olan bu yeni enerjinin sadece yaşlı ruhları değil, tüm insanlığı değiştirmekte olduğunu anlattık. Bir çok insan yeni türde olasılıklara uyanmaya başlıyor ve bu olasılıkları size sihirli görünebilecek bir çok şeyi yapmak için kullanıyor, çünkü bunlar çok farklı.

Ayrıca Akaşik Kaydınızın DNA’nın o engin hafızasında olduğunu söyledik, son zamanlarda bu bilimde daha önce bilinmeyen verilerin ve bilgilerin deposu olarak görüldü. Daha önce “çöp DNA” olarak etiketlenen şeyin, şimdi şaşırtıcı miktarda bilgi içerdiği biliniyor. Akaşınız bunun parçasıdır (size yıllar önce söylediğimiz gibi) ve beklemediğiniz şekillerde ortaya çıkmaya başlayacak.

Bireysel İnsanlarda gerçek dışı olarak reddedeceğiniz şeyler gerçekleşmeye başlayacak, çünkü olduğunuz İnsan ve kim olduğunuz şimdiye kadar 3B’de var oldu [sınırlı boyutsallık]. Hafifçe kuantum olaylar bile beklenmez. İnsanlık tamamen psişik olan birini gördüğü zaman, özellikle eski enerjide, ne yapar? Herkes ya bunun bir parçası olmak ister ya da ondan kaçmak ister. Buna çoğu zaman büyü veya şeytansı denir. Hükümet bunu ister, tam olarak anlaşılmasa bile. Bir çok insan sadece bunu yadsır ve bununla ne yapacağını bilmez. Size bu basit örneğin gerçekleşecek olan şeye sadece şöyle bir bakma olduğunu söyleseydim? Buna hazır mısınız?

Süper psişik bir insan, pre – cog [görülemeyen şeyleri görebilen birey] adı bile verilebilecek bir insan, zaman çemberinde var olan gerçekliğin potansiyellerini toplayabilen biridir. Ama, bu insan olaylar sanki önceden gerçekleşmiş gibi konuşur. Potansiyeller gerçek olay gibi aynı enerjiyi taşır. İnsanların potansiyeller ile yaptıkları şeye bağlı olarak, gördükleri şey doğru olabilir veya olmayabilir. Ama farklı olarak ve çoğu zaman ürkütücü olarak görülürler.

Bir psişik polise tekrar tekrar yardımcı olabilir, yine de bir çok polis kapıyı kapatır ve gözlerini devirir ve bunun gerçek olmadığını söyler. Onlar için gerçek değildir, çünkü bu 3B de başa çıkabilecekleri bir şey değildir. Söylediğim şeyi görüyor musunuz? Bu değişmek üzere. Daha fazlası. İnsanlar sadece onların yapabildikleri özel şeylerin farkına varmaya başlayacaklar. özel hatırlayışları olacak ve bunlarla ne yapacaklarını bilmeyecekler. Etraflarındaki potansiyelleri bile toplayabilirler.

 “Wo” Örneği
Bunu basit tutmak istiyorum, çünkü bu en fazla anlayış gerçekleştiği zamandır. Size Wo’yu tanıtmak istiyorum. Bu gerçekte diğerleri gibi bir mesel değil, sadece bir örnek. Wo dört ile altı yaş arasında bir yerde ve o yeni enerjide. Wo anne babasına bir zamanlar kim olduğunu anlatmaya başlıyor. Onlara ailede olduğu zaman nasıl olmuş olduğunu anlatmaya başlıyor, ama farklı bir şekilde. Annesine, “Şimdiye kadar sahip olduğum en iyi annesin” diyor. Wo garip ve tuhaf olan şeyleri sayıp dökmeye başlıyor, sanki bu çocuk başka bir zamanda gerçekleşmiş olan bilememesi gereken olaylar hakkında çok fazla ayrıntıyı hatırlıyor.

Wo’nun neden Akaşını hatırlayabildiğini size söyleyeyim. O yeni enerjide, artan DNA verimliliği olan yeni bir çocuktur. O, bilinçli evrim dediğimiz şeyin başlangıcını temsil ediyor. Bu nedenle hafifçe farklı DNA’sı var. Bunu kimyasal olarak ölçemezsiniz, ama onun söylediği ve yaptığı şeylerde görebilirsiniz. Ona daha zeki, daha bilge Wo demek isteyebilirsiniz, ama bundan farklı olduğunu söyleyeceğiz. Wo daha yüksek titreşiyor – Wo’nun kendi Dünyasından şeyleri hatırlamasına izin veren farklı bir bilinç. O hafifçe çok boyutlu oluyor. Ama, çocuğun şu andaki yaşamında bir yetişkin olarak geçmiş tarihi yok, bu nedenle, bir kaç sosyal kısıtlaması var. henüz inanç kutusu yok.

Wo yol yordam bilmiyor, bu nedenle gördüğü, hissettiği ve hatırladığı şeyleri pat diye söyleyiveriyor. O aynı zamanda anne babasının tepkisine çok dikkat ediyor. Anne babası onun için her şey. Ona inanıyorlar mı? Onu kapatacaklar mı? Bunun sadece bir hayal olduğunu mu söyleyecekler? Yoksa, dinleyecekler mi? Onların nasıl tepki verdiği, Wo’nun kendi gerçeği hakkında sonraki cümlesini ve ondan sonrakileri nasıl oluşturacağını belirleyecek.

Wo onlara kim olmuş olduğunu, nerede olduğunu ve ne yaptığını anlatmaya devam ediyor. taze hafızasının sınırlamaları yok ve sosyal olarak nasıl davranacağının kuralları henüz yok. Henüz başka insanların etrafında bir hayat yaşamadı. Nasıl sessiz olacağını bilmiyor, yoksa onlar onun tuhaf, acayip veya garip olduğunu düşünürler. Tek sahip olduğu anne babası ve şimdi onlara dikkatle bakıyor. Tüm bunları nasıl aldıklarını duyumsayabilir. O sadece gerçeği ifade ediyor ve Wo bir çocuk olarak çok yeni bir enerjide uyanıyor. Ama bir çocuk olarak, kabullenmeye gereksinimi var.

 “WO” ya sahip olan Anne Babalar için Tavsiye

Size söylemek istediğim ilk şey, bir çoğunuzun ya gelmekte olan ya da burada olan “Wo” ya sahip olduğunuzdur. Bunu yapmaya başlayan çocuklarınız veya torunlarız ile ne yapacaksınız? Tam şu anda beklentisi olan bir anneye konuşuyorum, ama o bu odada değil. Sevgililer, bunu çocuğunuzdan alacaksınız! Tam şu anda tanımlanmış bir kutunun içinde olan bir inanç sistemine sahipsiniz. Kiminle konuştuğumu biliyorum. Bundan korkmanızı istemiyorum. Size herkes için talimatlar olan talimatlar vereceğim ve işte bunlar: Herhangi bir çocuk Akaşasından hatırladığı şeylerden konuşmaya başladığı zaman, dinleyin. Ne yapmakta olduğunuz önemli değil, durun ve dinleyin. Eğer okula geç kaldıysanız, durup dinlemenizi istiyorum. Okul bekleyebilir. Eğer işe geç kaldıysanız, durup dinlemenizi istiyorum. İş bekleyebilir.

Bunu size söyleme nedeni, bu tür hatırlayışların “Wo”nuz ile uzun süre kalmasının gerekmemesidir. Çocuk büyürken bunu bir daha işitmeyebilirsiniz, çocuk kutuyu, kendi akranları dahil etrafındakilerle ilgili olanları öğrenecektir. Odada onunla konuşan melek hakkında konuşacaktır ve bu onun için gerçek olacaktır. Bunu işitmeye hazır olmayan bir akranına söyleyinceye kadar bu gerçek olarak kalacaktır. Bu belki “diş perisine” ve tüm diğer sahte varlıklara inandığı için onunla dalga geçen yaşlı biri olacaktır. O zaman çocuk kendisini kapatır.

Akran tepkisi ve anne babanın tutumu onun antenidir ve hepsi kabullenme için dinlerler. Eğer bunu başınızdan atarsanız veya kabul etmezseniz, bundan sonra sessiz olacaktır ve en sonunda unutulacaktır. Yapmakta olduğunuz şeyi bırakıp dinlemenizi istiyorum. Çocuğa ilgilendiğinizi ve hikayelere inandığınızı ve büyülendiğinizi sergilemenizi istiyorum. Çocuğa söylenen şeylerden hoşlandığınızı söyleyin. Durun ve dinleyin.

Wo’nun size anlattığı her şey hakkında kabullenmenizi duyurmanızı istiyorum. Bir fırsat varsa, sorular sormanızı istiyorum. “Daha fazla anlat! Bu bilgi gerçekten harika! Bana bu şeyleri anlatman muhteşem. Bunun için seni daha çok seviyorum. Lütfen daha fazlasını anlat.” Eğer çocuk bu kabullenmeyi görürse, size bir şey söyleyeceğim: Akranlarının ne yaptığı önemli değil, çünkü köşedeki melek veya kim olduğunu hatırlaması ya da kaç kez yaşamış olduğu hakkında konuşabileceği bir arkadaşı her zaman olacak. Bu, bu gezegende daha fazla olmaya başlayacak ve özgür seçimle siz yeni ebeveynler “büyük resmi” hatırlamaya başlayan bir çocuğa nasıl davranacağınızın bilgisiyle sonra neler olacağını izleme yeteneğine sahipsiniz. Bu hafifçe kuantum olan İnsandır.

Akaşınızın Şeyleri Öne Çıkarmasına izin Verecek misiniz?

Şimdi Wo’yu anne babasıyla evde bırakalım ve başka bir örneğe bakalım. Yaşlı bir ruh olarak yüksek bilinciniz de köşedeki meleği görebilir. Belki size canlı gelecektir ve belki iletişim kurabileceksiniz – bir hayalet ile değil, bir görüntü ile değil – Yaratıcının sevgisini kişileştiren şeyle. Bir çocukken sahip olmuş olabileceğiniz bu sihirli dost yeniden canlı hale gelecektir!

Size şunu sorayım: Buna izin verecek misiniz, yoksa çok mu geç? Değişmek için kutuya çok mu yatırım yaptınız? Akaşınızdan kim olduğunuzun hatırlayışlarına ve olasılıklarına sahip olmaya başladığınız zaman, ne yapacaksınız? Belki bu, Dünyadaki amacınızın ihtişamını size göstermeye çalışan canlı rüyalarda olacak. Buna bir rüya, fantezi veya belki de tuhaf bir şey olarak mı davranacaksınız? Onu unutup, kapıyı kapatıp bunun hakkında kimseyle konuşmayacak mısınız? Veya bunu dinleyenlere ve inananlara, anlayanlara yüksek sesle anlatacak ve bunu kutlayacak mısınız? Görüyorsunuz, bu olabilir. Yaşlı ruh, bu rüyalara, bu yeni gerçekliklere sahip olmaya başlayacak olan sensin. DNA’nın verimliliği artmaya başladıkça ve sen yüksek bilince izin verdikçe, bu başlayabilir. Bu sadece çocukların başına gelmez. Sadece onlar olamaz, çünkü şu anda en deneyimli olanlarsınız. Çocuklar en sonunda oraya varacaklar, çünkü onlar da yaşlı ruhlar, ama sizin şimdi bunu anlayacak bilgeliğiniz var.

Bir yetişkin olarak bu şeyler size olmaya başladığında, hangi yaşta olursan ol yaşlı ruh, bunu baskılamaya eğilim olur. Belki bunun yerine onu sorgularsın ve dinleyecek olan birine gidip “Başıma garip bir şey geldi” diyebilirsin. Bunu söylemeye cesaret etmez misin! Bu tuhaf değil; normal bir şeydir! Tuhaf olan tek şey, çağlardır bunun harika potansiyelleri ile yaşamış olan ve bunu hiç kullanmamış olan bir İnsandır! Bu tuhaftır!

Eğer siz zamanı değiştirebilen biriyseniz ve burada tam olarak neden söz ettiğimi biri varda, buna sahip çıkmanızı istiyorum. Eğer burada veya dinleyenler arasında çokboyutlu deneyim diyeceğim şeye sahip olmuş olan biri varsa, birilerine bunun tuhaf olduğunu söylemenizi istemiyorum. Ayağa kalkıp bu 3B kutusundan çıktığınızı ve kazandığınız deneyimler yaşadığınızı kavramaya başladığınızı sahiplenmenizi istiyorum! Geçiş burada ve yaşlı ruh yeni aletleri hissetmeye başlıyor!

Bazılarınız gerçekleşen garip şeyler yaşayacaksınız, sadece geçmiş inançlarınızın kutusunun dışında olduğu için garip olan. İlk kez duyduğunuz, sezgi adı verilen kafanızdaki sesi kutlama cesaretine sahip misiniz? Yoksa doktora mı koşacaksınız? Bu sizin seçiminiz. Bu, Tanrıya bağlanmanın başka bir yolu olarak öne sürmek istediğim ilavedir. Bağlantı kurmak sadece spiritüel şeylerin kavrayışı değildir. Onlar olmaktır! Bağlantı kurmak geçişin ve gezegenin yeni enerjisinin bir parçası olmaktır. Tüm bunları sadece oturup izlediğiniz günler geçti. Şimdi, bunu yaratmaya yardım ediyorsunuz.

Bugün için bu yeterli ve neden söz ettiğimi bilmek için bu odada yeterli öğretiniz oldu [iki günlük seminerden söz ediyor].

Bu yerden geldiğinizden farklı ayrılmanızı isterdim. Okuyucu, aynı şeyi senin için istiyorum. Bir an oturun ve bunun sizin için gerçek olup olmadığını düşünün. Bugün söylenen ve öğretilen şeyler tüm hayatlarınızda “normal” denen yaşadığınız kutunun ötesine geçer. Bilmeniz gereken şey, kutunun ötesinin gerçek dünya olduğudur. Yaşamakta olduğunuz dünya, sınırlı dünyadır.

Tek başına bu farkındalık bu odadakilerin ve okumakta olanların tüm bunları entellektüelleştirmek için gerekli olan değişime izin verir. Şunu hatırlayın: Entellektüelleştirmek zorunda olduğunuz tek şey kutudaki eski deneyimlerinizdir! Bu noktada yargılayacağınız tek şey, daha önce deneyimlediğiniz şeylerdir. Bu nedenle, eğer bu yepyeni ve henüz hiç deneyimlenmemiş olan bir şey ise, tek sahip olduğunuz onu doğrulamak için eski analiz aletleridir. Gerçekte tek sahip olduğunuz bunun gerçek olup olmadığının güveni ve sezgisidir. İlk kez rengi gören siyah beyaz bir insan yeni, renkli dünyasının ihtişamının keyfini çıkarmak yerine, algısını sorgulamaya eğilimlidir. Birçok insan gerçekte rengi görmenin dışında olduklarından konuşur ve siyah ve beyazda kalır. Bu İnsan tuzağının kavrayışı, bu şeylere inanmanızı engelleyebilen eski düşünceyi geçmenize yardımcı olur.

Şimdi büyük değişimler sizin için burada. Meditasyon yaptığınız sonraki sefer, şunu söyleyin: “Sevgili Ruh, yaratıcı kaynağı seviyorum ve onun parçasıyım. Onu pek anlamıyorum ama seviyor olmam anlamak zorunda olmadığım anlamına gelir. Sevgili Ruh, bana ihtiyacım olan şeyi göster. Bana beklemediğim yerlere yönlendirecek sezgiyi ver ve süreçte hayatımda zevk almamı sağla. Karanlık olduğu görünen şeye yürürken, gerçekte bunun yeni türde mükemmel bir ışık – şimdiden önce hiç görmediğim ışık – olduğunu anlamama izin ver.”

Ve öyledir.

KRYON

(Çeviri: Saffet Güler)

Kaynak:http://www.kosulsuz-sevgi.com/yeni-eklenen-mesajlar/kryon-baglanmak-bolum-iki/