Alan

Bu canlı kanallık Laguna Hills, California’da verildi
3 Temmuz 2016- 7 Ağustos 2016- Lee Carroll kanalıyla

Selamlar, sevgililer. Ben Manyetik Hizmetten Kryon’um. Bir an durup nefes almanızı istiyorum. Şimdi önünüzdeki gerçekliğe bakın. Güzel bir Pazar öğle sonrası bir sandalyedeki adamı dinleyip karanlık bir odada oturuyorsunuz. Size bunun “ötelerden bir ses” olduğu söylendi. Aslında öyle, ama bir komşunuz size “Bugün ne yaptın?” diye sorduğu zaman vereceğiniz tanımlama bu mu? Eğer öyleyse, komşunuz gözlerini devirecektir.

Bu, bu olayı perdenin ötesindeki görünmez bir kaynaktan gelen sevginin ve bilgeliğin gerçek mesajı olarak gören özel bir gruptur. Bu grupta ve diğer yerlerde dinleyicilerden bile, mesajın gerçek olduğuna dair şüphe olacaktır. Bu, insanlığın doğal önyargısıdır. Bir şekilde öğreniyorsunuz ve başka bir şey geldiğinde onu sorguluyorsunuz. Her zaman “Bu gerçek mi?” sorusu var. Bunlar karşılaştığınız şeyler ve Yaratıcı Kaynağın karşılaştığı şeyler. İnsanlığın düşüncesinde inanmadıkları şeyin mümkün olduğu bir yere izin verdiği bir zaman olacak mı? Düşündüklerinden farklı olabilecek gerçekliklerinin bölümlerini ve parçalarını incelemeye başladıkları bir zaman gelecek mi, ki bu güzel bir sistem hakkında bilgi vermek için kanallığın kapısını açacaktır.

Tanrı Üstat Fizikçidir

Geçmişte mesajlar verdim ve onlardan birinin adı “Tutumu olan fizik” idi. Düşündüğünüzden farklı olan bir fiziği tanımlar, çünkü önyargılı olduğu görülüyor – yani, beklediğiniz lineer şekillerde eşit olarak dengeli değil. Noktaları birleştirin ve bir an için spiritüel sağduyuyu kullanın. Fiziği kim yarattı? Her şeyin yaratıcısı kim? Yanıt büyük “BEN’İM” dir, Yaratıcı Kaynak – Tanrı. Bu, sizi ölçünün ötesinde seven ve içinde oturduğunuz ve yaşadığınız gerçekliğin yerini yaratan, içinizdeki aynı Tanrıdır. Her şeyin gerçekliği, her şeyin fiziği merkezi kaynaktan yaratıldı. Fiziğin içinde, belki Tanrı’nın resimde bir yerlerde olduğunu işaret eden bazı iyiliksever anormallikler olduğunu düşünür müsünüz? Belki size beklemediğiniz bir şeyi gösterecek olan, henüz şimdi incelenmekte olan, henüz keşfetmediğiniz şeylerin olduğunu düşünüyor musunuz? “Tutumu olan fizik” hakkında daha fazla konuşacağız, ama tutum uyum, birliktelik, eşzamanlılık ve sevgidir. Konuşmak istediğim şey bu.

Alan

Bilim insanlarınızın Alan adını vereceğim şeyi görmeye başlamaları uzun sürmeyecek! Bu zaten önceden daha az bir derecede görülmekte ve günün harika metafizik öğretmenleri tarafından öğretiliyor. O zaten orada, ona bakılıyor ve inceleniyor. İşte söylenen şey: Hepiniz bir enstrumanda titreşen yay gibi, kendi “titreşiminize” sahipsiniz. Eğer hafifçe farklı titreşirseniz, kozmos ile uyum içinde olabilirsiniz. Birbirini etkileyen rezonant frekanslar örneğini kullanıyorlar. Hiç duşta şarkı söylediniz mi? Müziğin belirli notalarını veya titreşimlerini seslendirirken, duş mekanı bu notalarda daha yüksek titreşir. Seslendirdiğiniz nota duş mekanı ile rezonansa giren bir frekanstır. Bu nedenle, sesiniz ile duşun rezonant frekansını henüz keşfettiniz ve daha yüksek ve parlak görünüyor ve şarkı söylemek daha eğlenceli.

Öğretmenler size, eğer yaylı bir enstrumandaki bir yay yeterince sert çekilirse, yanındaki başka bir yaylı enstrumanı etkileyeceğini anlatır, ki onun yayının aynı ayarına sahiptir. Diğer enstruman ona dokunmadan bile hafifçe titreşmeye başlar. Bu da rezonant frekansların etkisidir.

Sevgililer, gezegenin fiziği bu etkiyle doludur. Alan dediğimiz şey, başka bir kaynak ile rezonansa girebilen etrafınızdaki fiziksel mekandır. Tanrı bunu, sizin lehinize önyargılı olan bir şekilde yarattı. Sanki, eğer onun farkında olursanız, farkında olmadığınız bir şey ile rezonansa girmek için tasarlandınız. Bu rezonans tutumu birlikteliğe ve uyuma ayarlıdır ve sizden Alana sesi yansıtmanız istenmeye başlanıyor.

Bunun başka tanımlayıcı sözcükleri var ve bazıları önceden bunu deneyimlemiş olabilir. Etrafınızda olan şey ile rezonansa girdiğiniz bir yere gitmeyi tanımlamış olan kanallar ve diğerleri oldu. Bu Alandır. Alan iyiliksever, uyumlu bir titreşimdir ve eğer gidip bilincinizle onunla rezonansa girerseniz, hücresel yapınızı aktive edersiniz ve daha uzun yaşarsınız. Doğru zamanda ve doğru yerde bilincinizde Alan ile rezonansa girmek ve armonize olmanın aslında kendiliğinden iyileşmeye neden olabildiğini biliyor muydunuz? Bunun nasıl mümkün olduğunu hiç düşündünüz mü? Alan ile tamamen ve bütünüyle armonize olabilenler aslında bilinen fiziği kontrol edebilir ve değiştirebilir! Geçmişte fizik üzerinde kontrole sahip olan herhangi bir üstadı hiç duydunuz mu? Aslında, bir çoğu bunu yaptı. Tam şu anda gezegeninizde bunu yapanlar var. Hindistan’da bunu yapabilen, son zamanlarda vefat eden biri vardı.

Size bu yeni enerjide bilmeniz gereken bir şey anlatıyorum. 2012’den bu yana, Alan farkındalığını arttırdı ve daha da fazla yaşlı ruh, Alanda bulunan bilincin frekanslarını bulabileceğini ve armonize olabileceğini görüyor. Dediğimiz gibi, biliminiz buna isimler vermeye başlıyor, çünkü bunu hissediyorlar ve görüyorlar. Bu lineerliğin dışında ve buna kuantum dolaşıklık veya kenetlenme adını veriyorlar. Aynı şey için kullanılan bir çok sözcük var. Sözcük şu anlama geliyor, “iyiliksever ve uyumlu olan, garip lineer olmayan bir şekilde bir arada çalışmak isteyen şeyler”. Normalde bir arada çalışmayan şeyler, Alana maruz kaldıkları zaman bir arada çalışırlar. Bu daha da fazla gerçekleşiyor.

Alanın Kullanılması

Bunun hakkında neden konuştuğumu anlatmak istiyorum. Sevgililer, orada oturup “Pekala, denedim ve denedim. Buraya gittim, oraya gittim ve o tatlı noktayı gerçekten bulamıyorum. Yaratıcı Kaynak ile titreşen ve armonize olan o yeri bulamıyorum” diyecek olanlarınız var. Alan bu yeni enerjide sizin için yaratıldı, yaşlı ruhlar için. O, aktive edilecek bilincinizin rezonant frekansı olarak bekliyor. “Kryon, dolambaçlı konuşuyorsun!” Sevgililer, lineer olmayan veya inanç sisteminizde olmayan, daha önce görmediğiniz bir gerçeklik ile ilgili size bu tür mesajlar vermek zordur. Özellikle yeni bir enerjide, Ruhun, Yaratıcı Kaynağın fiziğin iyiliksever ve yararlı olması için tavır alması anlamlı değil mi? Keşfedebileceğiniz, anlamlı olan ve çözümler yaratan şeyler olması anlamlı değil mi?

Partnerim eşzamanlılık yaratmak ve sizin şans faktörü dediğiniz şeyi değiştirmekteki deneyimi hakkında konuşuyor. Bu, Alan ile yapılır. Kapıya mekanik problemler ile geri dönen bir uçaktan indiği zaman, yardım umar ve Alan ile rezonansa girer. Bu ona, kendi kendine asla sahip olmayacağı uyumlu bir çözümü işaret eden şeydir. İsterseniz buna güçlendirilmiş sezgi diyebilirsiniz. Alan, onunla uyum içinde olanlara yardımcı olan ve olayları koordine eden şeydir. Şeyleri bir araya getirir. Farklı şeyleri armonize eder ve aynı frekansta titreştirir. Armonize etmeyi bir çözüm ve anlamlı olan bir hayat olarak yorumlayalım. O, hiç yanıt olmadığını düşündüğünüz zaman, problemlere yanıt veren bir enerjidir!

Alan ile temasa geçmenize yardımcı olmak için bir hızlı – yol sistemi var. Meditasyon yapıyor olabilirsiniz; istiyor olabilirsiniz; dua ediyor olabilirsiniz, bu nedenle burada size biraz yardım etmek istiyorum. Doğuştan/özden gelen nedir biliyor musunuz? O İnsan Varlığının zeki bedeni olarak adlandırılmaktadır. Sizin ötenizde ve içinizde olan, neredeyse beden hassaslığına benzer, kas testi yaptığınız [kineziyoloji] beden parçasıdır. Bedeninize belirli bir şekilde sorular sorabileceğinizi ve bilincinizin bilmediği yanıtlar alabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu zeki bedendir. Bedenin sizden daha çok bilen bir bölümü vardır, buna özden/doğuştan gelen adı verilir. Yeni enerjinin bir kısmı, sizinle özden gelen arasında köprüler inşa etmeye başlayan bir özelliktir. Köprü sonunda inşa edildiği zaman, hepiniz kendi tıbbi sezgiseliniz olacaksınız! Tam şu anda, değilsiniz. Ama, özden gelen gizlidir ve Alanı kullanmanın yanıtıdır. Özden gelen zaten Alan ile bağlantılıdır. Bu SİZİN zaten Alan ile bağlantılı olduğunuz anlamına gelir.

Homeopatinin nasıl çalıştığını hiç merak ettiniz mi? Dilinizin altına tentür (eser madde) koyarsınız, bu bilimde neredeyse ölçülemez olan milyonda bir kaç parçadır. Tentür bedene onunla ne yapmayı dilediğinizi söylemeye hazır tasarlanmış “niyet programıdır.” Bir reaksiyon başlatmak için çok küçük olan minik kimya ile bedene talimatlar gönderir, yine de bedeniniz bunu anında görür. Homeopati bir çok ülkede kullanılır ve buna rağmen bilimsel olarak kanıtlanamıyor. Özden gelen dilin altındaki talimatı görür ve sonra hemen bedene talimatlar verir. Zeki beden çok akıllıdır. Mesajları görmekten ve sizi Alana bağlamak için eyleme geçmekten sorumludur. Alan iyileşmeyi güçlendiren, huzur yaratan, neşe içinde oturmanızı sağlayan etrafınızdaki iyiliksever, uyumlu türde fiziktir ve her yerdedir. Bir gün, Alanın başka bir ismi olacak, ama tam şu anda onun yeni enerjinin sırrı olduğunu söylüyorum. Eğer Alana dokunmaya çalışıyorsanız ve meditasyon yapmaktaysanız ve istediyseniz ve orada hayal kırıklığına uğramış olarak oturduysanız, bunun yerine özden gelen ile temasa geçmenin zamanıdır. O zaten oradadır ve bedeninize inşa edilmiştir.

Bir an için özden geleniniz ile nasıl konuşabileceğinizden söz edelim. Üç yıldır öğretmekte olduğumuz şeye bakmanızı ve anlamanızı istiyorum. Henüz var olduğunu bilmediğiniz yeni, etkili güçler vardır. Bunlar özden geleninize yüksek sesle konuşan sizin formunuzdadır. Bedeninize talimatlar veren, ona neyi işitmesini istediğinizi söyleyen sizsiniz. Bu güçlüdür ve eski bir vaadin çok yeni güçlenmesidir.

Şu anda en büyük olanı, en etkili olanı ve en yeni olanı iyi yapılandırılmış onaylamalardır. Yüksek sesle söylenen bir onaylama kim olduğunuzun pozitif, güçlü bir pekiştirilmesidir. İyi bir onaylama ile hiç bir şey istemiyorsunuz. Hiç bir şey dilemiyorsunuz. Bunun yerine, sizin olan bir şeyi ifade ediyorsunuz ve özden gelen bunu işiten ve buna göre davranan ilk şeydir. Özden gelen her zaman dinler! Bununla yıllardır kas testi yaptınız. Bununla yıllardır homeopati yaptınız! Dinlemeye hazır bir anten ile orada ve kim olduğunuzu yüksek sesle ifade eden sizin sesinizden ve bilincinizden daha etkili bir şey yoktur.

Yıllar önce, eski enerjide Kryon’a soruldu, “Onaylamaları yüksek sesle ifade etmek gerekli mi, yoksa içimizden söyleyebilir miyiz?” Yanıt şuydu, “Onları içinizden söyleyin, çünkü bir fark yaratmayacaktır.” Şimdi, bu güçlenmiş enerjide, hikayemi değiştiriyorum. Bu yeni enerjide, Alan arttı. Eşzamanlı olmak için, dolanmak için daha fazla mevcuttur. Duruma bağlı olarak, biyolojik olarak ve bilinçli olarak sizin için şeyleri bir araya getirmek için hazırdır. Sizi geçmişte sadece umduğunuz şekilde Yüksek Benliğinize maruz bırakmaya hazırdır. Ana alet onunla konuşmanızdır ve tam şu anda en iyi yolu sesli onaylamanın bilinci vasıtası iledir.

Tüm gezegende önerilen onaylamalarda patlama görecek olmanızın nedeni budur. Onaylamalar yüz yıldan fazladır burada, ama sevgililer, şimdi onlar çiçekleniyor. Onların nedeni, kendi zeki bedeninizde olan şey ile temasa geçebilmeniz ve Alan adı verilen fiziğin iyilikseverliğine bağlantı kurmanızdır.

“Pekala, Kryon’un söylediklerini bilmeyi dilerdim. Bazen anlamak zor” diyerek burada oturanlar var. Bu güzel, öyle değil mi, bilmek zorunda olmamanız? Bilmek zorunda değilsiniz! Size 3B’de pratik olan bir alet verdim ve bunun işleyişini, küçük ayrıntılarını ve nedenlerini anlatıyorum. Ama, sadece siz bunu doğrulayabilirsiniz. Söylediğiniz şeye dikkat etmenizi söyleyeceğim. Bedeninize söyleyeceğiniz şeyi pozitif bir şekilde yapılandırın, bu kim olduğunuzun ifadesidir.

Şimdi, dikkatli olun, çünkü bunu yapmakta çok lineer olanlarınız var. Hastasınız ve öksürüyorsunuz ve sonra iyi olduğunuzu onaylamaya başlıyorsunuz. Bunu görebilir ve “Sadece inkar ediyorum. İyileştiğimi iddia ettiğim aynı zamanda burada öksürüyorum?” diyebilirsiniz. Çok boyutlu bir döngünün fiziğini anlamaya başlayamıyorsunuz bile. Yapmakta olduğunuz şey, geleceğin zaman fraktalını güçlendirmektir. (Düşüncenizden) henüz burada olmayan şeyi yaratıyorsunuz, ama bunu gördüğümüz şekil, Alanın orada olması ve çözüm için çalışmasıdır. O önceden vardır.

Bunun potansiyelini görebiliyor musunuz? Zihniniz eşit olmayan şeyleri bir araya getirmeye çalışmadan, bunu ifade edebilir misiniz? Hasta insan yüksek sesle şöyle söyleyebilir, “Ben iyileştim, ben bütünüm, teşekkür ederim.” Sonraki anda, öksürür! Bolluğa sahip olmayan insan şöyle söyleyebilir, “Hayatım için bolluğa sahibim ve bu günden itibaren kaygılanmak zorunda değilim. İhtiyacım olan şeye sahibim, çünkü buna değerim.” Aynı anda, banka hesabında hiç bir şey yoktur. Durumunda veya ilişkisinde sıkıntılı olan insan tam bir zafer iddia edebilir! “Huzurluyum. Bu berbat şeyden kurtulmamı sağladığın için teşekkür ederim Ruh.” Sonra bu onaylamadan uyandıkları zaman, hala berbat şeyin içindedirler!

Söylediğim şeyi anlıyor musunuz? Kim olduğunuzu ifade etmeye başlıyorsunuz, çünkü bu kim olacağınızdır. Lineer zamanınızda, bu gerçekleşmedi, ama bize göre, gerçekleşti! Dinleyin, bunu dinleyen ve okuyan her biriniz, bedeninize söyleyecek bir şeyiniz olduğunu biliyorum; bunu biliyorum. Alana bağlanmanın zamanı! Daha fazlası olacak, çünkü ikinci bölüm gelecek.

Sevgililer, siz zaten donanımlısınız. Bu alana bağlantınız zaten orada. Aslında fiziğin bir tutumu var ve tutum “Nasıl yardımcı olabileceğimizi gel gör” diyerek elini uzatan iyilikseverliktir. Bu yaratıcının ve bugün enerjinin güzelliğidir. Güzel bir şey ile rezonansa girmenizi, sonra arkaya yaslanıp onun çalışmasını izlemenizi istiyor.

Bir süre önce, fizikte çok garip ve görünürde yeni olan bir şey hakkında konuşmaya başladık. Alan adı verilen bir şey hakkında konuştuk. Bu fenomen fizikte bir çok isimle bilinmektedir ve yine de söyleyeceğiz, kenetlenme veya dolaşıklık sözcüğünü kullananlar hikayenin sadece bir parçasına veya bölümüne sahipler. Alan, çok gerçek olan bir şeydir ve gezegendeki yeni enerjide öncekinden daha büyük bir rol oynuyor. Alan, şakayla “tutumu olan fizik” adını verdiğimiz şeydir.

Fizikte bir dengenin olmasını beklersiniz, öyle değil mi? Yanıt her zaman evettir. Fizik ve biyolojinin, her zaman iyi işleyen şeyler yaratmak için uyum içinde birlikte çalışmasını beklersiniz, öyle değil mi? Yine, yanıt evettir. Ayrıca doğanın temel elementleri ve fizik arasında gerçekleşen spesifik bir tür armoni, bir simbiyoz olduğunu bilirsiniz. Bir niteliği bozmaya çalışırsanız, onların hepsini bozarsınız. İnsanlığın fizikte veya doğada denge dışı olmuş bir şeyi dengelemesi çok zordur, çünkü onu İnsanlar değiştirdi. Doğanın belirli türde dengeyi çok istediğini biliyorsunuz ve buna İnsanlar ister burada olsun ister olmasın ulaşır. Bilim bir sistem olduğunu kabul ediyor. Siz de kişisel olarak metafizikte bir sistem olduğunu biliyorsunuz. Ama Alan tüm bunların üzerinde ve ötesinde olan bir şeydir ve geçiş nedeniyle Alan bu gezegende kendisini daha büyük bir şekilde sunmaya başlıyor.

İşaretleyici Geçildi

Sevgili insanlık, bu 2012 geçişini yaptığınız zaman, bu neredeyse “Kalıyorum” dediğiniz bir bildiri yapmış olmanıza benzer. Gerçekleşmeye başlayan bir evrim süreci var ve bunu tekrar tekrar tartıştık. Ama bu süreçte, ayrıca gerçekleşmeye başlayan bir katalizör de var. Bu, etrafınızdaki temel fiziği etkileyen bir katalizördür ve üzerinde çalıştığınız uyumlu şeyler ile işbirliği yapar. Daha önce bir çok kez söyledik, “Bu yeni enerjide rüzgar arkanızda.” Bundan daha fazlasıdır.

Daha önce tanımlandığı gibi, alan armoni yaratmayı dileyen etrafınızdaki iyiliksever enerjidir. Armoni yaratmak için şeyleri biraraya iteler. Tam şimdi şöyle dersiniz, “Bekle bir dakika. Fiziğin mutlak ve statik olan bir şey olması varsayılıyor. O, şeylerin nasıl çalıştığını tanımlayan kurallar setidir. Bilinci olan bir şey değildir.” Aslında, bu öğrendiğiniz şeydir; ama, burada size şeyleri biraraya getiren bir niteliği olan fiziksel yasa olduğunu söylüyorum. Bu olabilir mi? Sevgililer, bu Doğa Ana veya Gaia’dan farklı değildir. Bu basitçe başka türde sembiyotik ilişkidir, sadece bu ilişki İnsan Varlıklarının yaratıcı kaynağa bağlantısı veya ilişkisidir. Bu, şeyleri bir araya iten, onların farklı çalışmasını sağlayan ve armoninin kapılarını ve caddelerini açan bir şeydir. Buna Alan adı verilir. Bundan daha fazla konuşacağız, ama tam şimdi Alan belirginleşiyor ve daha fazla görünür oluyor ve bekleyebileceğinizden farklı türde şeyler yaratmaya başlıyor.

Bu Sabah Erken

Bu sabahın mesajına dönelim: İnsan Varlıklarının bu gezegenin savaş görmeyen bölgelerinde yaşamalarının nedenleri olduğunu anlatmaya başladım. Eğer son 25 yılda kanalların çoğunun nereden geldiğine bakarsanız, savaş görmeyen bölgelerdendir. Bunun nedeni, bu gezegenin Kristalin Izgarasının İnsanların yüzyıllardır yaptıkları şeyleri hatırlaması ve bunları şimdi orada yaşayanlara gerçek zamanda sunmasıdır. Bu nedenle gezegende taze olan, drama ve savaş ve ölüm ve üzüntü katmanları olmayan bölgelerde yaşamak için yerler bulanlar gerçekte bakir bilinç topraklarında oturuyorlar – kitlesel İnsan katlinin karanlığının dokunmadığı yerler.

Yaşlı Ruh Bağlantısı

Bu tür topraklar ayrıca Alanın şu anda daha fazla kullandığı bir şeyi yaratır. Bir çok insan tüm gezegende belirli yerlere çağırılıyor ve neden oraya çağırıldıklarını, neden orada yaşadıklarını merak ediyorlar. Sıcaklığın ne olduğu önemli görünmüyor [Bu mesaj Alaska’da verildi]. Bir yere gelirsiniz ve oranın sizin yeriniz olduğunu hissedersiniz ve kaldığınız yer burasıdır. Ayrılsanız bile, sürekli olarak geri çekilirsiniz. Tüm gezegende bu doğada yerlere nüfuz eden belirli türde bilinç vardır. Bu, konuşmak istediğim bir şeydir.

Partnerim son zamanlarda Patagonya adı verilen yerde idi – güzel, uzak, dokunulmamış. Orada çok az insan yaşıyor, ama orada yaşayanlar size orada kalacaklarını söyleyeceklerdir. Onlar için, gezegende buna benzer bir yer yoktur. Belki orada olmak için çağırıldıklarını bile hissediyorlar. Hatta bazıları orada yalnız yaşıyor. Büyük savaşlar, kitlesel yıkım olmayan ve temiz olan tarihin katmanlarına sahip olan buna benzer başka yerler var. Orada yaşayanlar bunu hissediyor. Bu yerler aynı zamanda Gaia ve doğaya gezegendeki çoğu yerden daha fazla bağlıdır. [Patagonya; Arjantin ile Şili’nin arasında dağlık bölge]

Bu açıklama dinleyen ve okuyanlarınız için, bu yerlerde yaşayanlarınız ve neden orada olduklarını merak edenleriniz için yararlı olacaktır. Çöllerde, ıssız yerlerde, adalarda ve dağların tepelerinde iken bunun hakkında konuştuk. Bunu gezegenin her yerinde, bu tür yerlerin var olduğu yerlerde konuştuk. Sizin için gerçekleşmekte olan bir şeyler var. Eğer bu yerlerden birinde yaşıyorsanız, bu yeni enerjide, Alan nedeniyle, sizinle tüm insanlık arasında daha kuvvetli bir bağlantı olduğunu söyleyeceğim! Bir münzevi olduğunuzu düşündünüz, öyle değil mi?

Yaşlı ruh olanlarınız, yaşlı ruh olan diğerleri ile bağlantılıdır. Bunu biliyor muydunuz? Bağlantı ezoteriktir, fiziksel değil. Bu sizin ezoterik ailenizdir. Dinleyin, saf olmayan ve hiç taze olmayan yerlerde bir çok yaşlı ruh var. Orta Doğu’da durumun her iki tarafında olanları düşünün. Onlar her zaman sıkıntı ile dolu topraklarda oturuyorlar. Katman katman dehşet üzerinde yaşıyorlar. Ne kadar derin kazarlarsa, büyük keder ve ölümle fethedilmiş ve ele geçirilmiş başka şehirler buluyorlar. Meditatif hale girdikleri zaman hangi şansa sahip olurlar? Bilincin nötr olduğu yere nasıl gidebilirler? Saf enerjiyle gelen huzurlu bir yüz ifadesini yaratmaya nasıl başlayabilirler? Yanıt? Size ilk kez söyleyeceğim: Alan onları biraraya armonize ediyor.

Meditatif hale girebilir ve bölgenizde olan şey ile bağlantıya geçebilirler, çünkü siz orada bunu tutuyorsunuz. Arazinin mutlak güzelliğini, tazeliğini ve bakirliğini hissedebilirler. Bu yerlerdeki Gaia ile olan bağlantı onlar tarafından kullanılabilir ve onlar orada bile değiller! Bunun nedeni, o yerlerde olanların, bunu bilmeden bile bunu onlara aktarıyor olmalarıdır. Bu, yaşlı ruhların yaptığı yeni ve çok ezoterik olan şeyin parçasıdır. Bu nedenle eğer gezegende herhangi bir yerde bu yerlerden birinde yaşıyorsanız ve bu şeylerin farkındaysanız, siz ışık feneri dediğim varlıksınız – onların sahip olmadıkları, ama umutsuzca gereksinim duydukları şeyin aktarıcısı. Bunu bilmeniz önemlidir. Tüm gezegende sıkıntılı yerlerde, onlara yardım ediliyor, çünkü siz o bölgelerden birinde yaşıyorsunuz ve bu enerjiyi onlar için taşıyorsunuz.

Bu oldukça yeni bilgidir, çünkü Alan her zaman var oluşta oldu, ama 2012 den sonraki bu yeni enerjide, değişmeye ve geçiş yapmaya başlayan Gaia’nın fiziksel niteliklerinden biridir. Alandaki bu değişim sadece siz geçişi yaptığınız için gerçekleşmiyor, aynı zamanda boşluklar ve düğümler tarafından tetikleniyor, ki bunu daha önce bir çok kez tartıştık. Bu, Kristalin Izgarada gerçekleşen bir şeyin tetikleyicisidir. Bu 12 çift boşluk ve düğüm zamanla bağlantılı olunca, Kristalin Izgaraya daha iyi bir duruşla hizalanacaklar, bu yüksek İnsan bilinci ile işbirliği yapacak. Gaia gerçekte burada öncesinden daha fazla dahil, bu nedenle buna sahip olmayan bir yerde oturup Gaia’nın güzelliğini ve saflığını hissetmeyi dileyenler için bu iyi bir bilgidir.

Bir çok yaşlı ruh çok zor bir yerdedir. Belki büyük bir şehrin ortasındalar, bağlantılı değiller. Her tarafta mekanik şeyler, hayata müdahale eden manyetik alanlar olabilir. Onlar Gaia’nın güzelliğini ve muhteşemliğini nasıl hissedecekler? Onlara diyorum ki, sadece uyumlanın, çünkü tüm gezegende güzel olan ve Doğa Ana ile sağlam ve ebedi bir şekilde bağlantılı olan bu saf bölgelerde aktarıcılar ve ışık fenerleri var. Bunu hissetmeleri için onları davet ediyorum. Bu yeni şeylerin sadece bir tanesidir. Yaşlı ruhlar birbirlerine aktarım yapmaya başlıyorlar. Bu tür şeylerin gerçekleştiğine şaşırmamalısınız.

Başkaları İle Etkileşim

Başka bir nitelik de var. Bundan konuşmak zor, çünkü bunun İnsan doğası, kişilik, eski kötü alışkanlıklar ve korkular ile ilgisi var Bu kişiseldir, ama öne çıkarmak gereklidir. Size sorayım: Tam şu anda dinleyen veya okuyan biri için, başkaları ile nasıl konuşursunuz? Doğal, nötr nokta nedir? Dinleyenlere ve okuyanlara soruyorum. Belki şöyle derdiniz, “Pekala, Zor bir yerde yaşadığım için, gereksinim duyduğum şeyi almak için biraz zorlayıcı olmak zorundayım. Bu nedenle olaylara belki çoğu insanın yaptığından biraz daha fazla saldırganlık ile yaklaşıyorum. “Size şu soruyu sorardım, “Bu, onlara karşı kaba olduğunuz anlamına mı geliyor?” Yanıt: “Kaba olmayı amaçlamıyorum, ama bazen kaba olduğumu söylüyorlar. Ama bu sadece gereksinim duyduğum şeyi alabilmemin tek yolu.” Ve diyorum ki, “Gerçekten mi?”

Yakında bir şey olacak ve bunun Alan nedeniyle olduğunu söylemek istiyorum. Sevgililer, yıllardır bu yeni enerjide artık kararsız kalmanın olamayacağını söyledim. Bununla demek istediğim şey, bir şey olmayı iddia edip sonra gidip başka bir şey olamayacağınızdır. Bunun bir çok ismi var, ama kararsız kişi en iyisidir. Örneğin, mesajımı seversiniz, ama mesaj bittiği zaman bu ezoterik şeyleri zorunlu olarak yapmak istemezsiniz. Akşam yemeği yediğiniz zaman masanıza gelen garsona nasıl davranırsınız? Bu insan bir hizmetkar mı yoksa aile mi? Yolda yolunuzu kesenlere nasıl davranırsınız? Gelmedikleri zaman başkaları hakkında ne söylersiniz? “Pekala bu iyi bir tavsiye. Teşekkür ederim Kryon. Daha nazik olacağım.” diyebilirsiniz. Size söylediğim şey bu değil. Size süregiden bir şeylerin olduğunu söylemek istiyorum. Görüyorsunuz, Alan armoni ister. Şeyleri bir araya getirmeye çalışır ve etkisini artırmaya başlıyor. “Ne?” diyebilirsiniz. “Nasıl olur da fizik bir şeyler ‘ister’?” Su yokuş aşağı akar. Fizik bunu mu ister? Bilinçli seviyede değil. Yerçekimi yasası nedeniyle bunu yaratır. Ayrıca ilave armoni yasaları olsaydı ne olurdu? Kabalık istenmeyen sonuçlar yaratırsa ne olurdu? Benimle kalın.

Alan her tarafınızda. Belki Kryon’u dinliyorsunuz ve belki ezoterik toplantılara katılıyorsunuz. Şefkatin güzelliği hakkında ve nasıl şefkat çağına girdiğiniz hakkında söylemek zorunda olduğum her şeyi işittiniz. Şefkatli eylemin ne demek olduğunu bile işittiniz. Dinliyorsunuz, dinliyorsunuz, kafanızı sallıyorsunuz, sonra gidip ne isterseniz onu yapıyorsunuz.

Birileri sizi memnun etmediği zaman, onlara kaba oluyorsunuz. Neden? Alışkanlık. Bu sadece daha önce yaşamış olduğunuz şekil. Belki insanları küçümsemek ve sert olmak size sonuçlar veriyor ve sizin için işe yarıyor? Sizin için, bunun tek yolu bu. Sonra toplantımıza geri geleceksiniz, Kryon’u dinleyeceksiniz ve çok iyi hissedeceksiniz. Toplantıdan çıkana kadar çok spiritüelsiniz. Sonra alışkanlık devam eder. Bu artık hiç işe yaramayacak. Neden olduğunu size söyleyeyim.

Sevgililer, Alan armoni yaratmak ve şeyleri bir araya getirmek ister. Eğer Alan şeyleri bir araya getiremezse, şeyler öncesinden çok daha dengesiz hale gelir. Eğer su bir oyukta tepeden aşağıya doğru akamazsa, yerlere taşar ve seller ve yıkım yaratır. Hızla yaşlanmak ve daha çabuk ölmek ister misiniz? Eğer istediğiniz buysa, o zaman devam edin, çünkü hücresel yapınız Alan tarafından armoniye doğru sıkıştırılacak, ki siz alışkanlıklarınızdan dolayı reddediyorsunuz. Bu reddetme kimyanızda dengesizlik yaratır. Bu kişiliğinizde dengesizlik ile sonuçlanır. Bu dengesizlik için yine başka bir nitelik vardır ve bazılarınız bunu hissedecek ve her zaman neden bu kadar yorgun olduğunuzu merak edeceksiniz. Siz bir şekilde kararsız kişi misiniz?

Bu o kadar derindir, yine de bir çoğunuz bunun gerçekleşmekte olduğunu bile bilmiyorsunuz. Size, şefkati öğrenmiş olanların çok daha uzun yaşayacağınızı söyleyeceğim. Tam şu anda, eğer işaretleyici geçerseniz olabileceğini söylediğimiz şeyler oluyor. 26 yıl önce buraya geldiğim zaman, bu şeylerin bazılarını beklemenizi söyledim ve şimdi bunlar gerçekleşiyor. Bunlardan biri şudur: Kararsız olamazsınız. Ya Ruha bir şekilde bağlısınızdır ya da değilsinizdir. Mış gibi yapamazsınız, çünkü bedeniniz bilir.

Sevgililer, bu bir cezalandırma değildir, daha çok fiziksel sistemdeki bir dengedir. Güzellik sistemidir. Yaptığınız şeyi armonize etmek ister ve çok iyiliksever bir sistemdir. “Pekala Kryon, seni duyuyorum. Şunu yapmak isterim; Daha fazla armonize etmek isterim, ama bu alışkanlığa hayatım boyunca sahiptim. Sadece bu şekilde oluyor. Ne yapabilirim?” diyenler olacaktır. İşte size söylemek istediğim şey: Bu yeni enerjiyle, belirli bir bilince çok daha yüksek reaksiyon geliyor. Daha şefkatli bir insana değişmek için niyetiniz ve onaylamalarınız mucizeler yaratabilir. Bedeniniz bunu işitsin ve Alan bunu işitsin. Niyetiniz enerjidir. Alan enerjidir. Bu fiziktir ve Alan sizin için bu sürece yardımcı olur. Alan arkanızdaki rüzgar olacak ve kendinizi şeyleri farklı düşünürken, başkalarına farklı bakarken, farklı sözcükler kullanırken ve alışkanlıklarınızı değiştirirken bulacaksınız.

Birçokları bu tazeleyici değişim nedeniyle daha fazla enerjiye sahip olduklarını bildiriyor. Daha önce hiç olmadığı gibi, hücresel yapı iyileşmenizi hissedeceksiniz. Bedeninizdeki yaralar daha hızlı iyileşecek, bunu biliyor muydunuz? Bu gerçektir. Saçlar daha hızlı büyüyecek, tırnaklar daha hızlı büyüyecek. Nedeni? Çünkü burada çok uzun zamandır olmamış olan bir armoni vardır. Suyun akması için, daha önce hiç orada olmayan bir oyuk yaratıyorsunuz. Yıllardır size anlattığım her şeyi alıp sonunda, daha şefkatli bir insan olmanız için ve öfkeye karşı daha yavaş olmanız için bunu kişiliğinize uygulamak ister misiniz? Tüm bunlar mümkündür, çünkü Alan sizin tarafınızdadır. Onu olmak istediğiniz her şeyde – daha şefkatli, daha üstada benzer – size yardım etmeye hazır olan muhteşem meleksi bir varlık olarak düşünün.

Size zaten sonuçları söyledim ve bu sadece uzun yaşayacak olmanız değildir. İnsanlar değişiminizi fark edecekler, insanlar etrafınızda olacaklar. Eğer yeterince genç iseniz, çocuklarınız fark edecek. Hayvanlarınızın bile fark edeceğini söyleyebilirim! Daha önce yapmadıkları gibi yanınıza gelecekler, çünkü şimdi Merkabah modellemenizde huzur yayıyorsunuz; daha önce olan modelden tamamen farklı olan çokboyutlu modelleme. Hayvanlar bunu hissedebilirler. Öfke yok, çok az drama, huzurlu bir yüz ifadesi – siz aslında şefkati davet ediyorsunuz!

Sevgililer, eğer böyle olmasaydı size bu bilgiyi vermezdim. Bunun daha fazlasına hazır olmanızı istiyorum. Gezegende her yerde gerçekleşmeye başlıyor, ama özellikle kararsız olan ve değişmeyi dileyen yaşlı ruhlara konuşuyorum. Gelin ve enerjinin keyfini çıkarın! Başkalarında yeni şefkatin sonuçlarının, eski alışkanlıklarınızın sonuçlarının yapabildiğinden çok daha büyük olduğunu göreceksiniz.

Tüm bedeninizde uyanış enerjisi olan yaratıcı kaynak ile uyuma girmenin zamanıdır. O sizin için burada ve her zaman buradaydı. Yapabileceğiniz en basit şey, gevşemek ve her zaman orada olan şefkati bulmaktır. Bunlar size bugün söylemek istediğim şeyler. Bunlar söylenmesi gereken şeyler. Geçişte meydana gelen şey budur. Bunu bir çok şekillerde göreceksiniz ve bunu izleyebilirsiniz, çünkü gezegende spiritüelliğe yatırım yapmayanlar bile şefkati uygulayarak benzer sonuçlara sahip olacaklar. Dinleyin sevgililer, eski enerji ve karanlık yollar uzun süre sizinle birlikte olacak, kendilerini yeniden oluşturmaya çalışacaklar. Bazıları size nazik bir insan OLMAMANIZI bile söyleyecek. Size nezaketin zayıflık olduğunu söyleyecekler ve “Zayıf olmak ister misin?” diye soracaklar. Bu sizi geçmişin yollarına geri gitmek için oyuna getiren eski bir taktiktir ve birçokları bunu benimseyecek. Sonuçlar nedir?

Nazik olmayanlar kabalık getirecekler; onlar dengesizlik getirecekler; kendi yıkımlarını tezahür ettirecekler. Nazik ve şefkatli olanlar güzel olan şeyleri çekecekler ve bu işe yarar. Bunu izleyin. Ayrıca, düzenbazları izleyin, çünkü hala bir savaş var. Bu gezegende nasıl davranmış olduğunuz nötr idi. Şimdi değil. Şöyle soracak olanlar var, “Bu insan nasıl var olabiliyor ve başka insanlara bu kadar çirkin olabiliyor? Gece nasıl uyuyabiliyorlar?” Bunu daha önce duydunuz. Size bir şey söyleyeceğim. O günler sona erdi ve onlar gece uyumayacaklar. Kendi yıkımlarını yaratacaklar. Bunlar size bu şeyleri gösterecek olan, ortaya çıkan durumlardır.

İşte ödül: Gezegende öncesinden çok daha fazla ışık var. Bu bir çok şey yaratıyor ve bunu daha önce söyledik. Sizinle hiç daha önceki gibi savaşmayan karanlığı izleyin ve armoni Alanının her şeyi istila etmesini izleyin. Neredeyse Doğa Ananın güzelliği insanlığı da etkilemeye başlıyor gibi. Alan şefkat ve güzellik ile birlikte çalışan sembiyotik bir sistem yaratmaya çalışıyor. Bu İnsan doğasını değiştirecek ve bunu da daha önce söyledik. Yaşlı ruh, dişini sık ve gördüğün veya geçmişte beklediğin şey ne olursa olsun iyi şeyler bekle.

Ben insanlığı seven Kryon’um,

Ve öyledir.

KRYON

(Çeviri: Saffet Güler)

Kaynak: http://www.kosulsuz-sevgi.com/kategori/kanal-mesajlari/kryon/