AkaSHealing Seansı

Bu çalışma hatırlanışı değiştirme çalışmasıdır. Aslında hiç “olmamış” olanı “düzeltme” ve hiç “unutulmamış” olanı “hatırlama” çabasıdır.

Akaşayı iyileştirmeyi; hatırlanışı olumsuzdan, olumluya, bilgeliğe dönüştürmeyi amaçlar.

Şimdiki hayatımızı nasıl yaşadığımız, başımıza gelen deneyimler akaşik hatırlanışın bir yansımasıdır. Geçmişten getirdiğimiz ve belki de çoktan işimizin bittiği kalıntılar, engeller ve bazen sebebi bilinmeyen olumsuz hisler ruhun geçmiş kayıtları olarak bizim şimdiki yaşamımızı etkiler. Sessiz, çok sakin anlarımızda bile gelen tanıdık hisler vardır. Bunlar negatif şeyleri hatırlayan eski Akaşik kayıtlardır.

Akaşik kayıtlarda herkesin bir kitabı vardır. Her bir yaşamda taşıdığınız ve bir sonraki yaşama aktardığınız kutsal bir kütüphanedir burası.

Yaşamlarımızdaki deneyimlerde genellikle dramları ve trajedilerin kalıntılarını hatırlama eğilimi bu kayıtların halen etkin olması sebebiyledir. Bu yaşama getirdiğimiz tutkular, nereden geldiğini bilmediğimiz arzular, belirli alanlara ve kavramlara olan çekilme hissimiz de bu kayıtların hatırlanışıdır. Biz talimat verip işin bittiğini bildirmedikçe eski programlar arkada çalışmaya devam eder.

SEANS AKIŞI:

Tanışmanın ardından yapılan ön çalışma sonucunda neyin üzerinde çalışılacağı danışan ile belirlenir. Seans yatar pozisyonda yapılan meditatif bir enerji ve uyumlanma çalışmasıdır.

Çalışma ne sağlar?

  • İlerlemenizi engelleyen, bloke eden enerjileri arındırmanızı,
  • Bitmemiş işlerin temizliği ve yaşam amacının hatırlanmaya başlamasını,
  • Bilgeliğinizi şimdiki yaşama aktarabilmeyi,
  • Fiziksel, zihinsel ve ruhsal bedende yeniden ayarlanmayı,
  • Yeni enerjiye uyumlanmayı sağlar.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için;

0 541 478 10 01