AKAŞ’A TALİMAT VERMEK

Her birimizin geçmişten getirdiği dramlar, tekrar eden kısır döngüler ve eski enerjilere ait olumsuz hisler ve kalıntılar var. Bunlar çoğu zaman önümüzde görünmez engeller olarak duruyor. Geçmişten getirdiğimiz ve belki de çoktan işimizin bittiği kalıntılar, engeller ve hüzün dolu hisler; tüm o geçmiş hayatlar bir şekilde orada yatıyor. Sessiz, çok sakin anlarımızda bile gelen tanıdık hisler var. Bizi aşağı çeken bir ses sürekli konuşuyor arka planda. Bunlar negatif şeyleri hatırlayan eski Akaşik kayıtlar. Biz talimat verip işin bittiğini bildirmedikçe eski programlar arkada çalışmaya devam ediyor.

Kryon Mart 2018’de Arizona’da verdiği kanallıkta Akaşa Talimat Vermekle ilgili çok önemli bilgiler ve bir de uygulama paylaştı. Kanallıkta aktarılan bilgilerin bir kısmı şöyle:

….

“Yaşamınızın geri kalanını değiştirebilecek bir egzersiz için hazırlanmak üzere tam şu anda pozisyon almanızı istiyorum. Bunu hatırlamanızı istiyorum, çünkü bunu tekrar yapmak isteyebilirsiniz – birincisi çalışmadığı için değil, çünkü İnsan Varlıkları lineer zamandalar ve eğer şeyleri iki veya üç kere yaparsanız, bunun daha çok anlamlı olacağı size öğretildi. Eğitiminizin doğasına aykırı olmayacağız. Sadece bunu tekrar yapmanın hiç bir zararı olmayacağını anlatacağız. Ama sevgililer, eğer bunu yaparsanız ve yüzde 100 inanırsanız, gelecek günlerde ve haftalarda farkı hissedeceksiniz.

Kryon, neden bunu yapmalıyım? Akaşımın bana sıkıntı verdiğinden gerçekten emin değilim.” Gençliğinizi yaşıyorsunuz ve mükemmel şekilde sağlıklısınız? Hiç sorun yok? “Pekala, bunun Akaş ile ne ilgisi var?” yanıtını verebilirsiniz. Yanıt: Kesinlikle her şey! Geçmekte olduğunuz şeylerden çok fazla şey miras aldınız, bunun neredeyse kim olduğunuzun tümünü oluşturduğunu kavramıyorsunuz. Akaşınız düşünme şeklinizi, kişiliğinizi, bedeninizin hastalığın istilasını kabullenme şeklini ve kendinizi ve hatta ruhsallığınızı nasıl gördüğünüzü oluşturur. Bunların hepsi Akaşınızdan miras alınan özelliklerdir. Evet, anne babanız size bunun bir kısmını verdi, ama sevgililer, aynı anne babadan olan iki çocuğa sahip olabileceğinizin ve onların engin şekilde farklı olabileceklerinin, neredeyse başka gezegenlerden gelmiş gibi olabileceklerinin farkında olduğunuzu biliyorum! Biri her zaman sağlıklı, diğeri her zaman hasta. Biri kendine güvenen, diğeri çekingen. Varoluşta sadece biyolojik mirasın kimyasından daha fazlası olduğunu biliyorsunuz. Tam şu anda bakmakta olduğunuz şey budur. Akaş bugün kim olduğunuzu oluşturur.

Kendi sözcükleriniz yoksa, sessizce tekrarlayabilirsiniz. Bu şekilde ilerliyor:

Kendimi ve ruhumu bir çok ifadelerde temsil eden sevgili güzel Akaş, bu yeni enerjide Ben komuta ediyorum.

Özüm olan ve bu gezegende binlerce yaşam ifadelerini temsil eden sevgili Akaş, bugünün enerjisine bak, çünkü yetkili benim. Sevgili Akaş, sen ben olduğun için güzel olan ve bu dünyada binlerce yaşamdır olmakta olduğum tek ruhu temsil eden Akaş, şunu bil: Değişim var ve onu ben dikte edeceğim, çünkü yetkili benim.

 Sözün özü, kendi hayatımın yetkilisi benim ve ilk kez dinlemeni istiyorum. Hatırlamada iyilikseverliği emrediyorum! Bu Akaşın ard arda yaşamlarda hatırlanmakta olan şeyleri değiştirmeye başlamasını emrediyorum. Bu vesile ile dramaya sınırlayıcı koyuyorum. Yaşamımın ışığını istila etmeye izin verilmiyor. Tüm negatif şeylere, tüm öfkeye ve ihanetlere ve dehşete sınırlama koyuyorum. Tüm uygun olmayan şeylere sınırlayıcı koyuyorum. Bu şeyler hala orada olabilir, ama şimdi onlar karanlığa gidecekler ve orada kalacaklar. Akaşımda olan ve orada olmuş olan negatifliğe emrediyorum: Arka koltuğa geç, çünkü bugün ben sürüyorum! Artık onun ortaya çıkması için herhangi bir neden yok, çünkü görüyorsun, tüm bunların yetkilisi benim. Konuşan benim.

(Kaynak: http://www.kosulsuzsevgi.com çeviri: Saffet Güler)