AkaSHealing Seansı

Bu çalışma,

Aslında hiç “olmamış” olanı “düzeltme” ve hiç “unutulmamış” olanı “hatırlama” çabasıdır.

“Mucize hiçbir şey yapmaz. Yaptığı tek şey OLUŞMAMIŞ HALE getirmektir. Ve böylece o yapılmış olana olan müdahaleyi sıfırlar. Bir ekleme yapmaz sadece uzaklaştırır” (Mucizeler Kursu)

Bu dünyada gördüğünü düşündüğün hiçbir şey gerçekten orada değil ve herkes ego ile onu kendi yapmış olduğu gibi, OLUŞMAMIŞ HALE getirmedeki rolünü de üstlendikçe Mucize görünür hale gelecek ve biz “eve dönüş” yolculuğumuzu kolaylaştıracağız..

Her birimizin şimdiki yaşamında geçmişten getirdiği dramlar, tekrar eden kısır döngüler, değiştirilemeyen paternler ve eski enerjilere ait olumsuz hisler, kalıntılar var. Bunlar çoğu zaman önümüzde görünmez engeller olarak durur. Şimdiki hayatımızı nasıl yaşadığımız, başımıza gelen deneyimler tüm bu hatırlanışın bir yansımasıdır. Bunlar negatif şeyleri hatırlayan eski Akaşik kayıtlardır. Her bir yaşamda taşıdığımız ve bir sonraki yaşama aktardığımız kutsal bir kütüphanedir burası.

Yaşamlarımızdaki deneyimlerde genellikle dramları ve trajedilerin kalıntılarını hatırlama eğilimi eski kayıtların halen etkin olması sebebiyledir. Biz talimat verip işin bittiğini bildirmedikçe eski programlar arkada çalışmaya devam eder. AKAŞA ile çalışmak yaşamınızın geri kalanını değiştirebilmenin en etkili, hızlı yoludur. Detaylı bilgi için tıklayın.